تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311773 تاریخ : 1396/09/29-17:43:17
,15,
مهندس نعمتی: لزوم تقویت و بهره برداری از زیر ساخت های فنی و قانونی

برگزاری جلسه شورای اداری پست البرز با حضور معاون وزیر ارتباطات:

مهندس نعمتی: لزوم تقویت و بهره برداری از زیر ساخت های فنی و قانونی

جلسه شورای اداری با حضور مدیرعامل در پست البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، شورای اداری  پست البرز با حضور مهندس نعمتی، معانین، جمعی از روسای ادارات شهرستان ها و کارشناسان برگزار شد.

مدیرعامل در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های همکاران شبکه پستی اقدامات شرکت ملی پست در دولت تدبیر و امید را برشمرد و گفت: تصویب اساسنامه شرکت ملی پست و ایجاد بهبود در روند اجرایی و مدیریتی نقطه عطفی در فعالیت های شبکه پستی کشور بود که در این دولت رقم خورد.

وی با اشاره به شعار سال اظهار داشت: یکی از راه های تحقق اقتصاد مقاومتی در شرکت پست ارتقای کیفیت خدمات در حال ارائه، ایجاد خدمات جدید مبتنی بر نیاز شهروندان و برنامه ریزی دقیق در همه بخش ها است.

مدیر عامل در ادامه ضمن تبیین دیدگاه شرکت ملی پست، الزامات اجرایی، ظرفیت های قانونی، امکانات و زیرساخت ها، لزوم تغییر دیدگاه کارکنان به سمت ایجاد و تقویت بازارهای جدید  و حرکت به سمت یک شرکت چابک و دارای ارزش افزوده را یادآور شد.

رئیس هیئت مدیره با اشاره به آغاز فعالیت اپراتورهای خصوصی در حوزه پست و وجود رقابت تنگاتنگ، بر لزوم شناخت نیازهای شهروندان و ترسیم خدمات نوین پستی و دارای ارزش افزوده تاکید کرد و گفت: شرکت ملی پست باید ضمن چابک بودن با کاهش هزینه ها بصورت منطقی در راستای ایجاد ارزش افزوده گام بردارد.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت ها و منابع موجود در شبکه پستی از جمله فضای عملیاتی وسیع و شبکه گسترده توزیع،اظهار امیدواری نمود با همکاری اپراتورهای پستی، داشتن تفکر شرکتی و به پشتوانه برخورداری از شبکه ای با قدمت دیرین، بتوان خدمات مطلوب و مناسبی را به هموطنان ارائه نمود.

مهندس نعمتی با بیان اینکه در خصوص تقویت فرهنگ سازمانی در سطح شبکه پستی باید کار جدی صورت گیرد ادامه داد: در دوره جدید آماده کردن نیروی انسانی و تقویت عوامل مهم در ابعاد گوناگون آن از جمله مهمترین برنامه های شرکت ملی پست است.

معاون وزیر ارتباطات ضمن تقدیر از حمایت های مهندس جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مجموعه دولت تدبیر و امید در راستای ارتقاء جایگاه شبکه پستی، لزوم استفاده مناسب از این ظرفیت ها و توان نیروی انسانی اثرگذار، در راستای ارتقاء وضعیت عملکردی و کسب رضایت مشتریان را متذکر شد.

فرزین مدیرکل پست استان البرز نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد پست البرز در سال 95 و هشت ماهه سال جاری ارائه نموده و به تبیین برنامه های تدوین شده برای ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات پستی و ایجاد سرویس های جدید در سال جدید پرداخت.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 131
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران