جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520727 تاریخ : 1399/07/13-16:34:09
,11,
لاستیک سنگین مورد نیاز تا پایان سال با ارز 4200 تومانی تأمین شد

معاون وزیر راه:

لاستیک سنگین مورد نیاز تا پایان سال با ارز 4200 تومانی تأمین شد

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تا پایان امسال، مشکلی در تأمین لاستیک و برخی اقلام ضروری ناوگان عمومی جاده ای با ارز 4200 تومانی، نداریم.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، عبدالهاشم حسن نیا در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شاغلان بخش حمل و نقل جاده ای استان قم، افزود: با توجه به مبادلات 90 درصدی حمل و نقل از طریق خطوط جاده ای، ارتقای زیرساخت های جاده ای استان قم که کریدور ارتباطی 17 استان می باشد، ضروری است.

وی با تاکید بر اهمیت همدلی و همسویی مسئولان و شاغلان این بخش در جهت رونق هرچه بیشتر این حوزه، گفت: بی تردید در سایه همدلی و تعامل، می توان شاهد اقدامات چشمگیر و ارزنده بود کما اینکه این امر را در زمان وقوع بلایای طبیعی سال گذشته نظیر سیل لرستان و برف سنگین گیلان، شاهد بودیم در واقع حضور همکارانی همدل بودیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین به طرح احداث راهدارخانه مرکزی در استان قم اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه محورهای جاده ای استان قم، مرکز ثقل راه های کشور است، پیش بینی می شود راهدارخانه مرکزی قم تا دو سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه همواره مشکلات و دغدغه های معیشتی و اقلام مورد نیاز رانندگان بخش دریافت و مورد بررسی قرار می گیرد گفت: همواره فعالیت ها و نیازهای ناوگان عمومی حمل و نقل جاده ای اعم از مبدا، مسیر و مقصد رصد می شود و با روند فعلی مشکلی در تأمین لاستیک و برخی اقلام ضروری ناوگان عمومی جاده ای نداریم.

وی افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده و رصدهای صورت گرفته، تا پایان سال 99 مشکلی در تأمین لاستیک و برخی اقلام ضروری ناوگان عمومی جاده ای با ارز 4200 تومانی نخواهیم داشت.

حسن نیا مدیریت منابع مالی به ویژه در شرایط حاضر را ضروری دانست و از خدمات دلسوزانه مسئولان استانی و ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان های سراسر کشور قدردانی کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 122
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران