همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348989 تاریخ : 1397/02/26-16:14:54
,15,21,
لازمه شرکت در عصر ارتباطات جدید، رساندن اطلاعات به مردم با سرعت بیشتر و هزینه کمتر

لازمه شرکت در عصر ارتباطات جدید، رساندن اطلاعات به مردم با سرعت بیشتر و هزینه کمتر

محدود نمودن اطلاعات برای برخی مقاصد قطعا کاری نادرست است و باید خودمان را همراه تکنولوژی های جدید بروز نگه داریم.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت، سبحانی فر رییس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع مجلس در مراسم بهره برداری از فاز نخست دولت همراه گفت: اعضاء مجلس همواره در تلاش اند هر کمکی که برای پیشرفت و توسعه از طرف مجلس لازم و ضروری است دریغ نگردد.

وی افزود: لازمه  شرکت در عصر ارتباطات جدید، رساندن اطلاعات به مردم با سرعت بیشتر و هزینه کمتر است و این امر نیازمند تلاش برای بیشتر کردن ظرفیت ها می باشد.

سبحانی فر ادامه داد: محدود نمودن اطلاعات برای برخی مقاصد قطعا کاری نادرست است و باید خودمان را همراه تکنولوژی های جدید  بروز نگه داریم. 

وی با اشاره به محدودیت و فیلترینگ تلگرام گفت: با فیلتر شدن تلگرام فکر می کردیم امور بهتر می شود ولی از چاله به چاه افتادیم و با فیلتر شکن ها مواجه شدیم.

سبحانی به گفته آقای جهرمی گفت: فیلتر شکن ها  فرهنگ، ارزش های دینی و امنیت اجتماعی را به مخاطره می اندازند.

وی تصریح کرد: با زور نمی توان راضی مردم را به  استفاده از خدمات داخلی مجبور کرد و باید برای جلب اعتماد مردم تلاش کرد و قطعا فضاهای خارجی جایگزین تلاش های فاقد اعتماد خواهند شد. در صورتی که مسیر و زیر ساخت برای بسترهای داخلی آماده استفاده باشد ولی فردی از این بستر استفاده نکند، قطعا کاری بی فایده صورت گرفته است.

سبحانی فر در زمینه نظارت بر اطلاعات و دیتای سازمان ها گفت: نظارت ما بر سازمان ها بیشتر خواهد شد زیرا متاسفانه سازمان ها اطلاعات را با ما به اشتراک نمی گذارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران