سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 452438 تاریخ : 1398/01/18-13:17:25
,13,
قیمت هرکیلو پیاز در مغازه ها بین 7 تا 9 هزارتومان است

قیمت هرکیلو پیاز در مغازه ها بین 7 تا 9 هزارتومان است

رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش قیمت پیاز خبر داد و گفت: نرخ این محصول در مغازه های خرده فروشی باید بین 7 تا 9 هزارتومان باشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، اسدالله کارگر از کاهش قیمت پیاز و سیب زمینی در بازار خبر داد و گفت: قیمت پیاز در میدان مرکزی میوه و تره بار امروز به کیلویی 6 تا 7 هزارتومان رسیده است.

وی افزود: مغازه داران باید هرکیلوگرم از این محصول را با احتساب 35 درصد سود به فروش برسانند. اما معمولاً برخی مغازه داران محصولات گران مانند پیاز را با احتساب 15 تا 20 درصد سود عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی ادامه داد: بنابراین در صورتی که 35 درصد سود را در نظر بگیریم مغازه داران باید این محصول را حدوداً 9 هزارتومان و اگر سود 15 تا 20 درصدی را مدنظر قرار دهیم مغازه داران باید پیاز را کیلویی حدود 7 هزارتومان عرضه نمایند.

کارگر تصریح کرد: البته قیمت عرضه بستگی به فاکتور مغازه دار نیز دارد چون کیفیت محصولات متفاوت و نرخ آن هم در میدان مرکزی بین 6 تا 7 هزارتومان است.

وی همچنین درباره تفاوت قیمت در مغازه‌ها و میدان مرکزی طی روزهای اخیر، توضیح داد: نوسانات قیمت در مغازه‌ها و میدان مرکزی طی یکی روز اخیر ممکن است به این دلیل باشد که قیمت پیاز امروز کاهش یافته اما این احتمال وجود دارد که کالای مغازه داران خرید قبل و فاکتور آنها نیز مربوط به گذشته باشد. که این امر نیز طی چند روز آینده رفع می‌شود. در غیر این صورت با مغازه داران متخلف برخورد خواهد شد.

کارگر قیمت سیب زمینی کهنه را نیز در میدان مرکزی بین 3000 تا 4,000 تومان و سیب زمینی نو را 4000 تا 5,300 تومان اعلام کرد.

قیمت انواع میوه، سبزی و صیفی جات نیز در میدان مرکزی میوه و تره بار به شرح جدول زیر است؛

 ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 180
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه