صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520758 تاریخ : 1399/07/14-11:27:35
,5,
قیمت نفت 1.5 درصد جهش کرد

با بهبود حال ترامپ

قیمت نفت 1.5 درصد جهش کرد

قیمت نفت که هفته گذشته را تحت تاثیر مثبت شدن تست کرونای ترامپ با ریزش قیمت پشت سرگذاشت، امروز و در آغاز معاملات هفتگی با اعلام بهبود نسبی رییس جمهوری آمریکا رشد 1.5 درصدی قیمت را تجربه کرد.

به گزارش بانک و صنعت، موج دوم کرونا در جهان در حال شکل گیری است، موضوعی که بیش از هر چیز می تواند بر تقاضای نفت تاثیرگذار باشد و قیمت را بیش از پیش تحت فشار قرار دهد.

موضوع مثبت شدن تست کرونای رییس جمهوری آمریکا به عنوان بزرگترین اقتصاد دنیا باعث تضعیف بیشتر قیمت نفت شد تا آنجا که در روز پایانی هفته گذشته، قیمت نفت برنت بعد از چند هفته به کمتر از 40 دلار در هر بشکه سقوط کرد.

امروز در آغاز معاملات هفتگی و به دنبال خبر بهبودی نسبی ترامپ و احتمال مرخص شدنش از بیمارستان، بهای هربشکه نفت با رشدی 1.5 درصدی همراه شد.

نفت برنت با افزایش 1.5 درصدی در هر بشکه به 39 دلار و 87 سنت رسید و نفت شاخص آمریکا نیز 1.8 درصد بالا رفت و 37 دلار و 71 سنت در هر بشکه قیمت خورد.

اکنون با توجه به این شرایط، تا زمانی که راه حل مشخصی برای مقابله با کرونا در جهان پیدا نشود، نمی توان به رشد قیمت نفت به کانال های قیمتی بالاتر امیدوار بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران