صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519659 تاریخ : 1399/06/27-11:03:12
,5,4,
قیمت نفت پس از جهش 5 درصدی دیشب یک درصد سقوط کرد

در معاملات امروز

قیمت نفت پس از جهش 5 درصدی دیشب یک درصد سقوط کرد

قیمت های نفت پس از این که در معاملات دیشب با تعطیلی تولید نفت آمریکا از خلیج مکزیک بیش از 5 درصد جهش کردند، صبح امروز با بازگشت به کار تاسیسات نفتی بیش از 1 درصد سقوط کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، قیمت های نفت پس از اینکه در معاملات دیشب با تعطیلی تولید نفت آمریکا از خلیج مکزیک به دنبال وقوع طوفان سالی، بیش از 5 درصد جهش کردند، صبح امروز با بازگشت کارکنان شرکت های نفتی در این خلیج، بیش از 1 درصد از رشد دیشب خود را از دست دادند.

تا ساعت 9:08 روز پنج شنبه به وقت تهران، قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، 1.04 درصد یا 44 سنت سقوط کرد و به 41.78 دلار رسید. این شاخص دیشب 4.2 درصد جهش کرده بود.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام نیمه سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی آی، 1.27 درصد یا 51 سنت سقوط کرد و به 39.65 دلار رسید. این شاخص دیشب 4.9 درصد جهش کرده بود.

سقوط قیمت های امروز پس از گزارش ذخایر تقطیرات نفتی آمریکا اتفاق افتاد که نشان می داد ذخایر سوخت دیزل و روغن چراغ این کشور بیش از حد انتظار رشد کرده است. این گزارش نگرانی هایی را در مورد چشم انداز تقاضای نفت در آمریکا ایجاد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران