صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521244 تاریخ : 1399/07/22-13:25:53
,5,
قیمت نفت خام جهش کرد /نفت آمریکا همچنان زیر 40 دلار

در معاملات امروز بازارهای جهان؛

قیمت نفت خام جهش کرد /نفت آمریکا همچنان زیر 40 دلار

قیمت های نفت پس از سقوط بیش از 3 درصدی در روزهای اخیر با افزایش تقاضا از سوی خریداران برای بهره مندی از قیمت های ارزان تر دوباره مثبت شده و بیش از 1 درصد جهش کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، روز سه شنبه، قیمت های نفت پس از سقوط بیش از 3 درصدی در روزهای اخیر با افزایش تقاضا از سوی خریداران برای بهره مندی از قیمت های ارزان تر دوباره مثبت شده و بیش از 1 درصد جهش کردند.

این در حالی اتفاق افتاد که قیمت های نفت روزهای گذشته با نگرانی هایی از افزایش تولید و بالا رفتن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا که باعث کاهش تقاضای نفت خواهد شد، تحت فشار قرار داشتند.

بازگشت تولید نفت لیبی، نروژ و خلیج مکزیک و چشم انداز جدید آژانس بین المللی انرژی که از افت 5 درصدی تقاضا خبر می داد در روزهای اخیر باعث سقوط قیمت ها شده بود.

تا ساعت 12:53 به وقت تهران، قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت، بنچ مارک جهانی قیمت نفت، 1.22 درصد یا 51 سنت جهش کرد و به 42.23 دلار رسید.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام نیمه سنگین تگزاس آمریکا 1.29 درصد یا 51 سنت جهش کرد و به 39.94 دلار رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران