صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516872 تاریخ : 1399/05/08-09:35:25
,7,4,
قیمت جهانی طلا در محدوده 1950 دلار تثبیت شد

در شروع معاملات امروز بازارها

قیمت جهانی طلا در محدوده 1950 دلار تثبیت شد

نگرانی از بحران کرونا و احتمال تورم ناشی از بسته های مالی حمایتی قیمت طلا را تقویت کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، روز چهارشنبه، در حالی که نگرانی از بحران کرونا و احتمال تورم ناشی از بسته های مالی حمایتی قیمت طلا را تقویت کرده است، سرمایه گذاران منتظر نتیجه اجلاس فدرال رزرو هستند.

تا ساعت 7:00 به وقت تهران، قیمت پیش خرید هر اونس طلای آمریکا 0.24 درصد یا 4.7 دلار نسبت به قیمت بسته شده دیشب، رشد کرد و به 1949.30 دلار رسید.

قیمت خرید نقدی هر اونس طلا در بورس لندن، اسپات گلد، هم در حالی در 1953.08 دلار تثبیت شد که در معاملات دیروز رکورد تاریخی 1980.57 دلار را به ثبت رسانده بود.

در معاملات هر روز شاخص ها در یک قیمت باز شده و معاملات آغاز می شوند، سپس قیمت ها بالا و پایین رفته و در انتهای معاملات آن روز در یک قیمت بسته می شود. این قیمت بسته شده مبنای محاسبه رشد و افت در معاملات روز بعد به حساب می آید. بنابر این در معاملات هر روز 2 رکورد وجود دارد: رکورد میان روزی و رکورد قیمت بسته شده.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران