در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519504 تاریخ : 1399/06/25-10:12:31
,7,4,
قیمت جهانی طلا با تضعیف دلار یک درصد جهش کرد

در معاملات امروز رقم خورد

قیمت جهانی طلا با تضعیف دلار یک درصد جهش کرد

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز در حالی که سرمایه گذاران انتظار دارند فدرال رزرو نرخ بهره را در اجلاس پیش روی خود همچنان پایین نگاه دارد، با تضعیف دلار، جهش کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، در حالی که سرمایه گذاران انتظار دارند فدرال رزرو نرخ بهره را در اجلاس پیش روی خود همچنان پایین نگاه دارد، دلار تضعیف شده و قیمت طلا جهش کرد.

قیمت خرید نقدی هر اونس طلا در بورس لندن، اسپات گلد، در معاملات دیشب 0.9 درصد جهش کرد و به 1?959.64 دلار رسید. این شاخص صبح سه شنبه تا ساعت 7:06 به وقت تهران، 0.30 درصد دیگر رشد کرد و به 1?962.30 دلار رسید.

قیمت پیش خرید هر اونس طلای آمریکا هم در پایان معاملات دیشب 1.1 درصد جهش کرد و به 1969 دلار رسید. این شاخص صبح امروز 0.52 درصد دیگر رشد کرد و به 1?974.00 دلار بازگشت.

رشد قیمت طلا در حالی اتفاق افتاد که دلار تحت فشار قرار گرفته بود. استیون منوچین تاکید کرد که دولت آمریکا به دنبال یک بسته کمک مالی جدید است. این اظهارات عامل دیگری برای تضعیف دلار شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 104
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران