تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311703 تاریخ : 1396/09/29-13:13:02
,5,
قیمت بنزین و گازوئیل نهایی شد، دولت به مردم اعلام می‌کند

وزیر نفت:

قیمت بنزین و گازوئیل نهایی شد، دولت به مردم اعلام می‌کند

وزیر نفت مجموع قیمت جهانی بنزین و گازوئیل را بیش از چهار هزار تومان اعلام کرد و گفت: دولت هر زمان تصمیم بگیرد قیمت این 2 فرآورده نفتی را افزایش دهد؛ اعلام می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ بیژن زنگنه شامگاه سه‌شنبه (28 آذرماه) در گفت‌وگو با بخش خبری 20:30 شبکه دوم سیما اظهار کرد: ابهام‌هایی درباره سخنان رئیس جمهوری در زمینه نحوه افزایش قیمت بنزین و گازوئیل مطرح شد، در واقع نظر رئیس جمهوری این است که مجموع قیمت این دو فرآورده از نصف قیمت جهانی آنها پس از افزایش بیشتر نخواهد شد.

وی افزود: اگر قیمت بنزین 1000 تومان و گازوئیل را 300 تومان محاسبه کنیم، قیمت جهانی این دو فرآورده اکنون بالای چهار هزار تومان است و منظور این بود که قیمت مجموع بنزین و گازوئیل در هر شرایطی و با هر افزایشی بیشتر از 2 هزار تومان نخواهد شد.

وزیر نفت تصریح کرد: درباره پیشنهاد وزارت نفت برای قیمت بنزین و گازوئیل در لایحه بودجه سال 97 هم ما پیشنهاد قیمت نمی‌دهیم و دولت هر زمانی که تصمیم به اضافه کردن قیمت گرفت اعلام می‌شود و هنوز این موضوع در مرحله‌ای نیست که بتوان قیمتی را برای اطلاع مردم اعلام کنیم.

زنگنه ادامه داد: در باره مطرح شدن قیمت‌های هزار و 500 و 400 تومان برای بنزین و گازوئیل در خبرگزاری‌ها نیز این قیمت‌ها را من هم شنیده‌ام اما تا زمانی که دولت اعلام نکرده همه چیز را باید شایعه دانست.

وی گفت: درباره میزان افزایش قیمت بنزین و گازوئیل بی اطلاعم و  آقای رئیس جمهوری سقف افزایش را اعلام کرده است، البته ما گزینه‌های مختلفی را مطرح کردیم و هر نوعی که تصمیم گیری شود آماده اجرا هستیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران