در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517034 تاریخ : 1399/05/11-12:53:41
,6,
قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد

قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد

قرعه کشی پنجمین طرح عرضه محصولات سایپا با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی و رسانه ها انجام شد و اسامی منتخبان فردا از طریق سایت این گروه خودروسازی اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سایپا، در این طرح که چهار خودرو شامل دو مدل محصول کوییک و دو مدل وانت 151 عرضه شده بود، در مجموع 84 هزار و 642 نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد 83 هزار و 871 نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

امروز هشت هزار نفر طی قرعه کشی انتخاب خواهند شد و چهار هزار نفر معادل 50 درصد برندگان قرعه کشی نیز به عنوان رزرو انتخاب می شوند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

در این طرح برای خودرو کوییک 41 هزار و 719 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد سه هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و یک هزار و 500 نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می شوند.

برای خودرو کوییک.آر نیز 34 هزار و 848 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، سه هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و یک هزار و 500 نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می شوند.

برای خودرو وانت151 نیز چهار هزار و 30 نفر ثبت نام کردند که از این میزان یک هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و 500 نفر جایگزین انتخاب شدند.

وانت151 آپشنال نیز سه هزار و 274 متقاضی داشت که در قرعه کشی امروز یک هزار نفر به عنوان منتخب اصلی و 500 نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند.

اسامی منتخب در این طرح، پس از تایید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا (یکشنبه) اعلام خواهد شد. همچنین با ارسال پیامک به منتخبان اطلاع رسانی خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران