از جیب آینده طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 466105 تاریخ : 1398/03/22-11:35:37
,11,
قرارداد ساخت 10 لکوموتیو به امضا رسید

با حضورمدیرعامل راه آهن:

قرارداد ساخت 10 لکوموتیو به امضا رسید

با حضور مدیرعامل شرکت راه آهن، قرارداد تولید 10 دستگاه لکوموتیو باری بین شرکت واگن سازی پارس و شرکت البرز نیرو به امضا رسید .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی در حاشیه مراسم امضای این قرارداد در گفتگو با خبرنگاران گفت :طبق قراردادی که امروز بین این دو شرکت به امضا رسید قرار است 10 دستگاه لکوموتیو باری در مدت 15 ماه در شرکت واگن سازی پارس اراک برای شرکت البرز نیرو ساخته شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت : ارزش این قرارداد حدود 12 میلیون یورو برآورد شده است و در شرایط فعلی با اجرای این قرارداد، از خروج این میزان ارز از کشور جلوگیری می شود.
وی اظهار داشت: در راستای توسعه حمل و نقل ریلی کشور و به استناد تبصره ماده 18 قانون بودجه، سال جاری 2 هزار میلیارد تومان منابع مالی برای شرکت راه‌آهن تخصیص یافته که مرحله نخست آن در اختیار راه آهن قرار گرفته است.
رسولی یاداور شد: طبق برنامه ریزی شرکت راه آهن قرار است با استفاده از این منابع 10 هزار واگن مسافری و باری و لکوموتیو در شرکت های داخلی تولید و در اختیار شرکت های حمل ونقل ریلی قرار گیرد.
گفتنی است هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته روزهای 19 تا 22 خرداد ماه سال جاری با حضور 150 شرکت داخلی و خارجی، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

رونمایی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی های صنعت حمل ونقل ریلی ایران و جهان و مشارکت در سرمایه گذاری ها، از مهم ترین اهداف هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته است.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه