سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار از خاک سرزمینم مهر تو قد کشیده آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 376590 تاریخ : 1397/06/22-17:38:12
,15,
قدردانی وزیر نیرو از وزارت ارتباطات برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف

قدردانی وزیر نیرو از وزارت ارتباطات برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف

وزیر نیرو برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر کرد و تصمیم آذری جهرمی را برای افزایش مشارکت واحدهای تولیدکننده برق و توسعه اقدامات مربوط به بهینه سازی مصرف را ستود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رضا اردکانیان وزیر نیرو در نامه ای از اقدامات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف تقدیر و تشکر کرد.

در نامه وزیر نیرو آمده است: امید است با توسعه و استمرار این اقدامات و نهادینه سازی فرهنگ صحیح مصرف انرژی به ویژه در دوره زمانی غیراوج مصرف توسط دستگاه های اجرایی، بهبود رفتار عمومی به عنوان یک نتیجه ارزشمند بروز کند.
اردکانیان همچنین در این نامه عزم و تصمیم وزارت ارتباطات را در افزایش مشارکت واحدهای تولیدکننده برق و توسعه اقدامات مربوط به بهینه سازی مصرف را برای تابستان سال آینده ستود.
اضافه می شود که وزارت ارتباطات در ماه های گذشته ضمن ابلاغ دستورالعمل صرفه‌جویی مصرف برق به همه واحدهای تابعه و نظارت و کنترل بر اجرای این دستورالعمل، با اجرای طرح ابتکاری استفاده از ظرفیت ژنراتور های اضطراری در ساعات اوج مصرف، با تولید برق کمک تاثیر گذاری به پایداری برق شبکه انجام داد.


ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 221
رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه