در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517003 تاریخ : 1399/05/11-09:20:37
,1,
قدردانی مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از حمایت های راهبردی بانک صادرات ایران

در نامه ای خطاب به حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صورت گرفت

قدردانی مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از حمایت های راهبردی بانک صادرات ایران

مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان از حمایت بانک صادرات ایران در تامین مالی و اجرای برنامه های راهبردی این مجتمع قدردانی کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، کسری غفوری با ارسال نامه ای به مدیرعامل بانک صادرات ایران از حمایت این بانک نسبت به برنامه های راهبردی و تسهیل امور مرتبط با شرکت مجتمع فولاد خراسان قدردانی کرد.
وی در این نامه خطاب به حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران نوشت:
«حضور و همراهی کارساز نظام بانکی در کنار تلاشگران تولید و خودکفایی مایه دلگرمی مردان و زنان سخت کوش جبهه صنعت و اقتصاد کشور است. در این میان همراهی ارزنده جنابعالی و بانک خوش نام صادرات ایران در تامین مالی و حمایت از برنامه های راهبردی صنایع به عنوان سرمایه های ملی، به ویژه مجتمع فولاد خراسان شایسته قدرشناسی است. طبعاً در شرایط امروز که شیوع ویروس کووید 19 به عنوان مشکلی عمومی بر دغدغه های صنایع افزوده است، ضرورت و ارج این همراهی دوچندان است. بر خود لازم می دانم از همراهی های همیشگی جنابعالی و خدمت گزاران صدیق و تلاش گر آن بانک با مجموعه صنایع در تداوم کسب و کارها، به ویژه تسهیل امور مرتبط با مجتمع فولاد خراسان، قدردانی کرده و از جوار بارگاه سراسر نور حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) دوام توفیقات تان را از درگاه احدیت مسألت نمایم».ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران