صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520143 تاریخ : 1399/07/05-12:14:08
,2,
قدردانی دکترشیری مدیرعامل پست بانک ایران از ابراز همدردی با وی

قدردانی دکترشیری مدیرعامل پست بانک ایران از ابراز همدردی با وی

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران طی پیامی از ابراز همدری وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارائی و معاونین آنها، مدیران بانک مرکزی، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره شبکه بانکی و مدیران سازمان ها و دستگاه ها و همچنین اعضای هیأت مدیره، مدیران و کارکنان این بانک و دیگر عزیزان که در پی درگذشت پدرفقیدشان با وی ابراز همدردی کرده بودند قدردانی نمود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، متن پیام قدردانی دکتر شیری بدین شرح است:

و هو الباقی
مِنَّت خدای را عزوجل که در این روزهای اندوهِ غمِ فراقِ پدرِ عزیزمان، ما را از تَنعّمِ همدلی دوستان، همراهان و همکارانِ عزیزی مستفیض ساخت که همدردی شان تسلی بزرگی بر تألم خاطرمان بود.
وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات/ وزیر محترم امور اقتصادی و دارائی
مدیران سازمان ها و دستگاه های مختلف و مدیران شبکه بانکی کشور
از اینکه با بذل محبت خود و ارسال پیام های صوتی و تصویری در شبکه های اجتماعی موجبات آرامش خاطر و غرورمان را فراهم آوردند، بی اندازه سپاسگزاریم.
همچنین به آیینِ تکریم و قدردانی از اعضای محترم هیأت مدیره و همکاران عزیز پست بانک ایران که با حضور خود در مراسم خاکسپاری، ترحیم و یادبودِ پدرعزیزمان، بذل محبت کردند و یا به وسیله ی تلفن، پیامک، پارچه نوشته و نثارِ تاج گُل، موجباتِ آرامشِ خاطر و مباهات مان را فراهم آوردند، بی اندازه سپاسگزاریم.
لیکن بسی مُتحسّریم که به سببِ شیوع بیماری کرونا، مجالِ برگزاری دیگرِ مراسم و پذیرایی از عزیزان، مُیسّر نیست. از درگاه خداوند منان سربلندی و عزتِ عمرِ یکایک ارجمندان را خواستاریم.

بهزاد شیری
نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعاملارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران