صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518388 تاریخ : 1399/06/04-17:07:55
,1,
قدردانی حجت اله صیدی در روز کارمند از کارکنان بانک صادرات ایران

با حضور در جمع پرسنل اداره کل خزانه داری صورت گرفت

قدردانی حجت اله صیدی در روز کارمند از کارکنان بانک صادرات ایران

مدیرعامل بانک صادرات ایران همزمان با روز کارمند، با حضور در بخش های مختلف اداره کل خزانه داری این بانک، روز کارمند را به کارکنان شبکه بانک صادرات ایران تبریک گفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی در این دیدار به همراه رضا صدیق، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران ارشد این بانک، از بخش های مختلف اداره کل خزانه داری بازدید و از زحمات و تلاش های کارکنان بانک در ستاد و شعب اقصی نقاط کشور قدردانی کرد و گفت: زحمات همه کارکنان بانک دیده می شود و مدیران بانک از تلاش های شبانه روزی واحدهای مختلف بانک با خبر بوده و همواره قدردان آنها هستند.
وی اظهار کرد: وظیفه داشتم به مناسبت روز کارمند، برای عرض تبریک به دیدار تمامی همکارانم در سطح شبکه بروم اما به دلیل پراکندگی شعب و زمان ناکافی، این امکان فراهم نیست.
صیدی ادامه داد: وظیفه خود دانستم که در روز کارمند، در کنار کارکنان اداره کل خزانه داری که شبانه روز در واحدهای پول شمار، پی چک و... مشغول به کار هستند، حاضر شوم و این روز را به کارکنان شبکه بانک صادرات ایران تبریک بگویم. همکاران این بخش نیز همچون کارکنان شعب، به دلیل سروکار داشتن با اسکناس و چک، بیشتر در معرض آسیب های ویروس کرونا قرار دارند و از این رو مراقبت های لازم ضروری است.
مدیرعامل بانک صادرات ایران ابراز کرد: از زحمات همه همکاران بانک تشکر و قدردانی می کنم. موفقیت و رشد بانک نتیجه زحمات تک تک همکاران است. تلاش آنها موجب سربلندی بانک صادرات ایران و خدمت رسانی به مردم است و مردم عزیز کشور نیز قدر این تلاش ها را می دانند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران