تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517948 تاریخ : 1399/05/26-17:01:31
,1,
قدردانی حجت اله صیدی از آزادگان شاغل و بازنشسته بانک صادرات ایران

قدردانی حجت اله صیدی از آزادگان شاغل و بازنشسته بانک صادرات ایران

همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در جلسه هیئت عامل این بانک از آزادگان شاغل و بازنشسته بانک قدردانی کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی گفت: آزادگان اسطوره های صبر و استقامت هشت سال دفاع مقدس و سند زنده افتخارات ملت غیور ایران محسوب می شوند و 26 مرداد ماه هر سال، همزمان با سالروز بازگشت پیروزمندانه این سرو قامتان، خاطرات خوش دیدار دوباره این عزیزان برای دوستداران انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تکرار می شود.
وی افزود: این روز خجسته، یادآور فداکاری ها و رشادت هایی است که در هیچ کجای عالم نظیر و مانندی برای آن ها نمی توان یافت. بر همه ما لازم است که همواره این مناسبت خجسته را ارج نهیم.
مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به حضور 454 نفر از آزادگان سرافراز در جمع همکاران شاغل و بازنشسته بانک گفت: حضور این عزیزان در بانک، منشأ خیر و برکت و مایه آرامش و دلگرمی است و ایثارگری هایشان، چون لوح درخشانی، روشنگر و دلگرم کننده ادامه مسیر پرچالش بانک در راه خدمت به ایران اسلامی است.
قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک نیز در این جلسه گفت: آرامش و آسایش امروز ما مدیون رشادت ها، ازخودگذشتگی ها و دلاوری های ایثارگران 8 سال دفاع مقدس به خصوص آزادگان سرافراز و زبان برای تشکر و سپاسگزاری از رشادت آنان ناتوان است.
رضا صدیق با اشاره به اجر دنیوی و اخروی آزادگان در تحمل دشواری های دوران اسارت اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، لحظه لحظه عمر شما در دیوان الهی محفوظ است.
در پایان این جلسه، رضا صدیق، قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات ایران به همراه احمد فاضلی معاون مالی و سیدبیوک موسوی معاون پشتیبانی و سرمایه های انسانی با حضور در محل خدمت تعدادی از آزادگان مستقر در ستاد مرکزی این بانک، ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان سرافراز و ارج نهادن به ایثارگری ها و رشادت های آنان، هدیه ای را از سوی مدیرعامل بانک صادرات ایران به ایشان اهدا کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران