تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520032 تاریخ : 1399/07/02-10:42:09
,1,22,
قدردانی استاندار البرز از بانک صادرات ایران بابت تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط

قدردانی استاندار البرز از بانک صادرات ایران بابت تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط

استاندار البرز از بانک صادرات ایران به پاس همگرایی با سیاست های کلان اقتصادی در تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط استان قدردانی کرد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، عزیزاله شهبازی با اعطای لوحی به مدیر شعب بانک صادرات استان البرز، از این بانک به دلیل پرداخت تسهیلات قابل توجه و نقش بسزای بانک صادرات ایران در کسب رتبه برتر استان البرز در تامین مالی بنگاههای کوچک و متوسط در قالب بسته رونق تولید، تجلیل کرد.

در بخشی از این لوح خطاب به ابوالفتح سامانپور، مدیر شعب بانک صادرات استان البرز آمده است: «در سال رونق تولید، استان البرز به عنوان صنعتی ترین استان کشور، همگام با سایر استان ها و با حمایت و تشریک مساعی شبکه بانکی موفق به کسب رتبه برتر در تأمین مالی بنگاه های کوچک و متوسط در قالب بسته رونق تولید شد که بانک صادرات استان از نظر مبلغ تسهیلات پرداختی نقش بسزایی در این حرکت جهادی ایفا کرده است. همگرایی و هم افزایی با سیاست های کلان اقتصادی و برنامه های راهبردی استان و همچنین پیگیری و اجرای صحیح مصوبات و دستورالعمل های ابلاغی با رویکرد تولید و اشتغال از اقدامات موثر آن مجموعه است».
بانک صادرات ایران در استان البرز در راستای تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی و حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط و رونق تولید در سال 98، مبلغ پنج هزار و 805 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
بانک صادرات استان البرز طی این سال، تعداد 13 هزار و 773 فقره تسهیلات بالغ بر 39 هزار و 224 میلیارد ریال در بخش های مختلف اقتصادی استان پرداخت کرده که از این میان می توان به اعطای سه هزار و 584 فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بیش از هزار و 104 میلیارد ریال، پرداخت260 فقره تسهیلات مسکن اقشار ویژه به مبلغ بیش از 240 میلیارد ریال و همچنین پرداخت 122 فقره تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد به ارزش بیش از 42 میلیارد ریال و 90 فقره تسهیلات اشتغالزایی بهزیستی به میزان بیش از 23 میلیارد ریال اشاره کرد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران