در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521396 تاریخ : 1399/07/24-15:01:23
,15,4,
فیس بوک و توئیتر مطالب مشکوک درباره پسر جو بایدن را محدود کردند

فیس بوک و توئیتر مطالب مشکوک درباره پسر جو بایدن را محدود کردند

همزمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، توئیتر و فیس بوک می گویند باز توزیع مطالبی مشکوک در مورد تخلف ادعایی پسر جو بایدن را محدود می کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از انگجت، هر دو شبکه اجتماعی فیس بوک و توئیتر مدعی هستند گام هایی را برای کند کردن روند باز توزیع خبری از روزنامه نیویورک پست برداشته اند که در آن ادعا شده ایمیل هایی از لپ تاپ پسر جو بایدن به دست آمده که نشانه تخلفات وی است.

فیس بوک و توئیتر می گویند در مورد سندیت و اصالت این خبر تردیدهای جدی وجود دارد و ستاد انتخاباتی جو بایدن هم با انتشار اطلاعیه ای بخش های زیادی از محتوای این خبر را دروغ و جعلی دانسته است. هر دو شبکه اجتماعی مذکور می گویند تا زمانی که اصالت این خبر توسط کارشناسان فیس بوک و توئیتر اثبات نشود جلوی باز توزیع آن را می گیرند.

فیس بوک و توئیتر همچنین تلاش می کنند تا خبر مذکور را بعد از باز توزیع کمتر در معرض دید سایر کاربران قرار دهند. البته آنها جلوی به اشتراک گذاری لینک خبر نیویورک پست را نمی گیرند. توئیتر از ساعاتی قبل سختگیری خود را در این زمینه بیشتر کرده و به اشتراک گذاری لینک این خبر در پست ها و بخش پیام های مستقیم را ممنوع کرده است. در مورد لینک های ارسالی قبلی این خبر هم پیام لینک یادشده ممکن است ناایمن باشد، نمایش داده می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 313
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران