از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516887 تاریخ : 1399/05/08-10:54:29
,17,4,
فیتچ رتبه اعتباری چین را بالا نگاه داشت

با ریکاوری اقتصادی قدرتمند

فیتچ رتبه اعتباری چین را بالا نگاه داشت

مؤسسه اعتبارسنجی فیتچ رتبه با اشاره به فاینانس خارجی خوب و عملکرد قدرتمند اقتصاد کلان چین رتبه اعتباری بلندمدت این کشور را در «ای +» ثابت نگاه داشت و چشم انداز آن را پایدار اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، مؤسسه اعتبارسنجی فیتچ رتبه با اشاره به فاینانس خارجی خوب و عملکرد قدرتمند اقتصاد کلان چین رتبه اعتباری بلندمدت این کشور را در «ای +» ثابت نگاه داشت و چشم انداز آن را پایدار اعلام کرد.

فیتچ در گزارش جدید خود اعلام کرد: پس از اینکه در سه ماهه اول امسال با اعمال محدودیت های فاصله گذاری اجتماعی، آسیب شدیدی به فعالیت های اقتصادی وارد شد، اقتصاد چین توانست ریکاوری قدرتمندی داشته باشد. نرخ واقعی تولید ناخالص داخلی در 3 ماهه دوم 3.2 درصد شد که از تخمین های قبلی فیتچ خیلی بالاتر است. این در حالی است که در 3 ماهه دوم اقتصاد چین 6.8 درصد آب رفته بود.

در ادامه این گزارش آمده است: با اینکه ریکاوری اقتصادی در همه بخش ها یکسان نبوده و فعالیت های با محوریت مصرف کنندگان رشد کمتری داشته است، نرخ پایین ابتلاء به ویروس کرونا در چین باعث شده است که سرعت رشد در هر ماه بیشتر شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران