از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514798 تاریخ : 1399/04/02-11:58:15
,2,
فهرست تخفیف های کارمزدی برای مشتریان بانکداری شرکتی

مدیر امور اعتباری بانک مسکن عنوان کرد:

فهرست تخفیف های کارمزدی برای مشتریان بانکداری شرکتی

مدیریت های شعب بانک مسکن مکلف شدند امسال برای جذب مشتریان بانکداری شرکتی، برنامه ویژه ای در پیش بگیرند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، افزایش تعداد مشتریان بانکداری شرکتی بانک مسکن از سه به پنج مشتری که در سال گذشته هدفگذاری شده بود به نتیجه رسید و دو شرکت جدید در حوزه بتن و فولاد، در سال 98 به جمع مشتریان بانکداری شرکتی بانک مسکن افزوده شدند. اما آن گونه که محمدحسن علمداری، مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفته است، حوزه بانکداری شرکتی در سیاست های اعتباری سال 99 یک فصل مستقل دارد و با توجه به منافع دو سویه این امر برای مشتریان و مجموعه بانک، از اولویت های اجرایی محسوب می شود.

علمداری اعلام کرده که امسال شعب ممتاز تمام مدیریت های شعب بانک مسکن در تهران و دیگر کلانشهرها مکلف شده اند هر یک نسبت به بازاریابی به منظور جذب سه مشتری بانکداری شرکتی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مقصود از کلانشهرها علاوه بر تهران، شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز و کرج است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این از سایر مدیریت های شعب بانک مسکن نیز خواسته شده هر یک از آنها نسبت به بازاریابی و جذب یک مشتری بانکداری شرکتی در سال جاری اقدام کنند.

مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اشاره به خدمات ویژه ای که در انتظار مشتریان بانکداری شرکتی است، خاطرنشان کرد: هر یک از مشتریان بانکداری شرکتی از زمان رتبه سنجی و تعیین حد اعتباری به مدت یک سال می توانند بدون طی فرآیندهای بعضا زمان بر دریافت خدمات تسهیلاتی و دیگر خدمات بانکی، هر زمان که بخواهند از هر خدمتی تا سقف حد اعتباری خود استفاده کنند. برخی از انواع این خدمات شامل دریافت تسهیلات برای شرکت یا کارکنان شرکت مربوطه، دریافت ضمانتنامه های بانکی، تضمین معاملات نسیه و ... است که درخواست های مربوطه صرفا در شعبه بررسی شده و برای این مشتریان به کمیته اعتباری مرکزی بانک ارسال نمی شود.

وی با بیان اینکه استفاده از تخفیف در انواع کارمزدهای بانکی یکی از مزایای ویژه مشتریان بانکداری شرکتی است، گفت: هر نوع کارمزدی در مدتی که مشتری بانکداری شرکتی از خدمات بانک مسکن استفاده می کند مشمول 10 تا 50 درصد تخفیف می شود.

علمداری یادآور شد: به عنوان مثال کارمزد مربوط به صدور انواع ضمانتنامه های بانکی برای مشتریان بانکداری شرکتی مشمول تخفیف 20 درصدی می شود. همچنین کارمزد تضمین معاملات نسیه برای این گروه از مشتریان تخفیف 50 درصدی را شامل می شود که تخفیف قابل توجهی است. سایر کارمزدهای بانکی نیز در مدتی که شرکت به عنوان مشتری بانکداری شرکتی از خدمات بانک مسکن استفاده می کند، 10 تا 20 درصد است.

فقط شرکت هایی می توانند از خدمات بانکداری شرکتی بانک مسکن برخوردار شوند که الزاما در حوزه مسکن و ساختمان فعالیت کنند. در این بین شرکت هایی که به نحوی در حوزه مصالح ساختمانی و تجهیزات و تاسیسات مربوط به ساختمان فعالیت می کنند نیز در زمره فعالان حوزه مسکن و ساختمان به شمار می آیند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران