از جیب آینده طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 463754 تاریخ : 1398/02/12-17:31:20
,17,10027,
فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال جاری متمرکز بر رونق تولید است/ تلاش مدیران و کارکنان این سازمان در جهت ایجاد امید بیشتر در جامعه است

محمدحسن زدا در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی:

فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در سال جاری متمرکز بر رونق تولید است/ تلاش مدیران و کارکنان این سازمان در جهت ایجاد امید بیشتر در جامعه است

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: فعالیت های این سازمان بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری در سال جاری متمرکز بر رونق تولید است و باعث افتخار است که نام گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب کاملا منطبق با اهداف این سازمان است. اقدامات عملی مشخصی نیز برای رونق تولید از سوی سازمان تامین اجتماعی تبیین شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا در همایش سراسری مدیران سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به توان تخصصی و فنی مدیران سازمان تأمین اجتماعی گفت: مدیران سازمان تأمین اجتماعی در مراکز تصمیم گیری و محافل تخصصی باعث افتخار این سازمان هستند. باید برای ایجاد امید بیشتر جامعه هدف تلاش کنیم و تأمین اجتماعی را به عنوان سازمانی بزرگ و قدرتمند به جامعه معرفی کنیم تا سبب آرامش خاطر و اطمینان آنان به آینده باشیم.
وی افزود: بودجه امسال سازمان تأمین اجتماعی 122 هزار میلیارد تومان است و گردش مالی سالانه این سازمان 240 هزار میلیارد تومان است.یعنی هر ماه حدود 20 هزار میلیارد تومان و روزی 700 میلیارد تومان گردش مالی این سازمان است.
زدا تصریح کرد: لازم است که سازمان تأمین اجتماعی با این حجم گردش مالی، برنامه مالی منسجمی داشته باشد و مدیران و کارکنان با اهداف و برنامه و بودجه آشنا باشند.
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: در بهمن و اسفند سال گذشته بیش از 20 هزار میلیارد تومان برای خدمت رسانی به جامعه هدف هزینه شده است. هزینه جاری ماهیانه سازمان حدود 8 هزار میلیارد تومان است. در اسفند ماه وصول حق بیمه به 7500 میلیارد تومان رسید که کار ارزشمندی است. حوزه درمان نیز با ارائه خدمات شایسته برای وصول منابع تلاش کردند و خدمات درمانی مناسب زمینه ساز تشویق و ترغیب جامعه به بیمه پردازی است.
زدا به عملکرد واحدهای دیگر سازمان تأمین اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: تیم حقوقی سازمان در پیشبرد اهداف سازمان و دفاع از منافع بیمه شدگان تلاش قابل تقدیری داشته است. نمونه آن بازگشت 5 فقره چک به مبلغ 17 هزار میلیارد تومان بابک زنجانی به سازمان است.در حوزه های نظارتی سازمان نیز پیشگیری از اشتباهات به خوبی انجام می شود و از افراد دو شغله در این حوزه ها استفاده نمی شود.در گزینش نیروی انسانی نیز رویکرد جدیدی وجود دارد و تلاش ما این است که رفتار صحیح در کارکنان را ایجاد کند.
وی با بیان اینکه سیاستگذاری و اقدامات هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی نیز بسیار ارزشمند و در تحقق اهداف سازمان نقش تأثیرگذاری داشته است، افزود: در سال جاری در حوزه امور بانوان فعالیت های خوبی در حال انجام است و ساختار مشخصی برای ارتباط بین 30 هزار همکار خانم سازمان با مدیریت ایجاد شده است. در استانها کمیته بانوان تشکیل شده است و نماینده مدیر استانی نیز در کمیته ها حضور دارد. در کمیته های تخلفات اداری نیز بانوان حضور دارند.
زدا اظهار داشت: سال 98 را با سیل و وقایع ناراحت کننده آن شروع کردیم و شرایط سختی برای هموطنان ایجاد شد. در سازمان تأمین اجتماعی در بخش امداد و نجات و در حوزه درمان اقدامات بی نظیری صورت گرفت و در تمام مناطق سیل زده خدمات درمانی به همه مردم اعم از بیمه شده و غیر بیمه شده ارائه شد.
وی افزود: در پلدختر درمانگاه تأمین اجتماعی را آب فراگرفت و همکاران مدیریت درمان استان لرستان درمانگاه را لایروبی کردند و از روز بعد از سیل خدمت رسانی درمانگاه از سر گرفته شد.
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در ادامه تشریح کمک رسانی این سازمان به سیل زدگان گفت: مبالغ قابل توجهی کمک های نقدی توسط کارکنان سازمان تأمین اجتماعی به سیل زدگان اهدا شد. حقوق مستمری استان های لرستان، خوزستان و گلستان را 20 فروردین زودتر از موعد مقرر پرداخت کردیم که نشانه درک سازمان برای خدمت به جامعه هدف است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه