از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 308582 تاریخ : 1396/08/21-12:15:06
,10027,
فصلنامه علمی-پژوهشی پژوهشنامه بیمه ویژه تابستان 1396 توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید

فصلنامه علمی-پژوهشی پژوهشنامه بیمه ویژه تابستان 1396 توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید

پژوهشکده بیمه،یکصدوبیست و ششمین شماره پژوهشنامه بیمه ویژه تابستان 1396 در 140 صفحه منتشر شد. این نشریه حاوی 6 مقاله علمی است که چکیده آنها به زبان انگلیسی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، بر پایه این گزارش در این شماره مقالاتی با عناوین برآورد کشش‌های تقاضای بیمه های اشخاص و اندازه گیری اثرات رفاهی افزیش حق بیمه ها: کاربردی از سیستم تقاضای تقریبا ایده آل،الگوی توانمندسازی مدیران فروش در صنعت بیمه:مطالعه در نمایندگیهای فروش بیمه در استان خراسان رضوی و اثر بیمه صادراتی بر صادرات کشورهای منتخب به چاپ رسیده است.

همچنین تاملی بر عوامل مؤثر بر ایجاد رضایت یا نارضایتی درمشتریان حقیقی بیمه های اتومبیل: موردی از کاربرد روش تداعی، بررسی فقهی الزام پیمانکاران نفتی به بیمه نمودن چاه های نفت و گاز و بررسی مبانی حقوقی بازتودیع مازاد بیمه تکافل از دیگر عناوین مقالات این نشریه است.


علاقه‌مندان برای تهیه این نشریه که به قیمت 10 هزار تومان عرضه شده است، می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد- میدان شهید تهرانی مقدم- خیابان سرو غربی نرسیده به میدان قیصر امین‌پور (شهرداری سابق)، پلاک 43 مراجعه نمایند. همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس http://bookstore.irc.ac.ir  امکان پذیر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران