در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518494 تاریخ : 1399/06/05-16:38:18
,10025,
فروش 473 میلیارد تومانی بیمه تجارت نو

در 5 ماهه 99حاصل شد؛

فروش 473 میلیارد تومانی بیمه تجارت نو

بیمه تجارت نو که به جمع شرکت های بازار دوم فرابورس پیوسته، در راستای شفافیت عملکرد خود کارنامه فروش هر ماه را از ابتدای امسال منتشر کرد که نشان می دهد این شرکت موفق شده در5 ماه نخست سال جاری بالغ بر4 هزار و 733 میلیارد و 739 میلیون ریال بیمه نامه بفروشد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو، از مجموع فروش بیمه این شرکت در پایان مرداد، 38 درصد به رشته بیمه درمان، 30 درصد شخص ثالث وحوادث سرنشین خودرو،13 درصد بیمه زندگی و سهم رشته های بیمه آتش سوزی 4 درصد، مسئولیت، مهندسی و کشتی هر کدام 3 درصد برآورد می شود که نشان از تعادل و متوازن بودن نسبی سبد بیمه گری بیمه تجارت نو و توزیع ریسک بین رشته های مختلف دارد. به گونه ای که نسبت خسارت به کل فروش بیمه تجارت نو در 5 ماه نخست امسال در اکثر قریب به اتفاق رشته های بیمه حتی بیمه درمان و ثالث کمتر از 40 درصد است.

شرکت بیمه تجارت نو همچنین در 5 ماه ابتدایی سال جاری بالغ بر یک هزار و 118 میلیارد و 222 میلیون ریال خسارت پرداخت کرده که از کل خسارت پرداخت شده به بیمه گذاران،54 درصد به رشته بیمه درمان، 11 درصد شخص ثالث و 14 درصد بیمه زندگی مربوط می شود. نسبت خسارت به کل فروش بیمه این شرکت در پایان مرداد24 درصد برآورد می شود.

گفتنی است؛ این شرکت در نماد «بنو» پس از ارتقا از تابلو زرد بازار پایه به بازار دوم فرابورس، از روز سوم شهریور معاملات خود را در بازار اصلی فرابورس آغاز کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران