جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517651 تاریخ : 1399/05/21-14:16:04
,1,
فروش قسطی کالای با کیفیت داخلی در 887 فروشگاه با «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران

فروش قسطی کالای با کیفیت داخلی در 887 فروشگاه با «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران

تعداد فروشگاه های طرف قرارداد بانک صادرات ایران برای خرید کالای داخلی در طرح «همیاران سپهر» به 887 فروشگاه رسید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، تعداد فروشگاه های طرف قرارداد بانک صادرات ایران برای خرید کالای داخلی در طرح «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران به 887 فروشگاه رسید و متقاضیان می توانند در قالب عقد مرابحه (اقساطی)، تا سقف 500 میلیون ریال از کارت اعتباری «همیاران سپهر» بانک صادرات ایران محصولات داخلی باکیفیت خریداری کنند.
در این طرح که با انگیزه کمک به تولید و تسهیل فروش اعتباری محصولات داخلی با کیفیت و بالا بردن قدرت خرید مردم توسط بانک صادرات ایران عملیاتی شده، اسامی فروشگاه ها و نمایندگی های جدید شرکت ها و کارخانجات تولیدی طرف قرارداد با این بانک به روزرسانی شده و دامنه انتخاب هموطنان برای استفاده از تولیدات مرغوب داخلی و بهره مندی از تسهیلات بانک صادرات ایران گسترده تر شده است.
شرکت های تولیدی و عرضه کنندگانی در این طرح امکان مشارکت دارند که دارای چرخه توزیع متمرکز شامل فروشگاه ها و مراکز فروش متعدد باشند. اعتبار کارت های اعتباری «همیاران سپهر» سه ماهه بوده و بازپرداخت تسهیلات آن حداکثر 36 ماهه با نرخ سود 15 و 18 درصد خواهد بود.
متقاضیان می توانند با مراجعه به نمایندگی های بیش از 37 شرکت تولیدی داخلی طرف قرارداد، مراجعه مستقیم به شعب یا سایت بانک و شرکت، ضمن اطلاع از شرایط برخورداری از مزایای کارت اعتباری «همیاران سپهر»، درخواست خود را به بانک ارائه کنند.
فهرست فروشگاه ها و نمایندگی های طرف قرارداد بانک صادرات ایران در طرح تسهیلاتی همیاران سپهر را اینجا ببینید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران