جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518707 تاریخ : 1399/06/11-13:40:27
,8,
فروش سهام عدالت بدون اجازه سهامداران انجام نمی شود

مدیر فنی طرح سهام عدالت:

فروش سهام عدالت بدون اجازه سهامداران انجام نمی شود

مدیر فنی طرح سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) گفت: فروش سهام عدالت بدون اجازه سهامداران انجام نمی شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت سپرده گذاری مرکزی، محمود حسنلو درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر فروش 30 درصد دوم سهام مشمولان سهام عدالت بدون اجازه آنها افزود: بانک ها و کارگزاران تنها بعد از ثبت سفارش سهامداران، اجازه فروش سهام عدالت مشمولان را دارند.

وی اظهار داشت: در روزهای اخیر برخی از فروشندگان سهام عدالت اعلام کرده اند که وجوه اضافی به حسابشان واریز شده است و این امر شائبه فروش بیش از 30 درصد از سهام عدالت ایشان را به وجود آورده بود که این موضوع تنها به دلیل نحوه محاسبه و زمان فروش سهام عدالت این افراد است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

حسنلو در مورد فرایند فروش سهام مشمولان سهام عدالت افزود: سفارش فروش سهام عدالت از طریق شعب بانک ها به صورت 30 درصد و 60 درصد است، اما این سفارش ها در شرکت های کارگزاری به صورت انتخاب سهم و بین یک تا 60 درصد انجام می شود.

مدیر فنی طرح سهام عدالت گفت: شرکت سپرده گذاری مرکزی تنها وظیفه فراهم کردن زیرساخت های سفارش گیری معاملات را برعهده دارد و نقشی در فرایند معاملات و فروش سهام عدالت ندارد.

وی با بیان اینکه شرکت سپرده گذاری مرکزی، تمامی دسترسی ها برای پاسخگویی به سهامداران سهام عدالت را در اختیار بانک ها و کارگزاران قرار داده است، تصریح کرد: سهامداران در صورت هر گونه سوال یا ابهامی می توانند به بانک عامل یا کارگزار خود مراجعه کنند و از جزییات فروش سهام خود مطلع شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران