جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516519 تاریخ : 1399/05/01-17:36:02
,10025,
فروش اقساطی بیمه نامه با تخفیفات ویژه بیمه البرز برای حمایت از مردم در شرایط کرونا

مدیر عامل بیمه البرز اعلام کرد:

فروش اقساطی بیمه نامه با تخفیفات ویژه بیمه البرز برای حمایت از مردم در شرایط کرونا

مدیرعامل شرکت بیمه البرز اعلام کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم و شیوع کرونا و لزوم حمایت از مردم از سوی بنگاه های بازرگانی، بیمه البرز اقدام به فروش بیمه نامه های خرد به صورت اقساط و با تخفیفات ویژه کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، محسن پورکیانی گفت: بیمه البرز بیش از شش دهه با مردم همراه است و همیشه تلاش داشته بهترین خدمات را به بیمه گزاران خود ارایه دهد. هم اکنون نیز به دنبال آن هستیم که شرایط بهتری را برای مردم و مشتریان فراهم کنیم.

وی افزود: به همین دلیل و به بهانه شصت و دومین سال فعالیت، جشنواره ای را برگزار کرده ایم تا مردم راحت تر بتوانند نسبت به تهیه و خرید بیمه نامه اقدام کنند.

مدیرعامل بیمه البرز با تاکید بر این که ارایه تسهیلات به مردم در این شرایط خاص، امر خداپسندانه ای است، گفت: بر همین اساس، بیمه البرز اقدام به برگزاری جشنواره همراهان ماندگار بیمه البرز کرده است و هموطنان عزیز می توانند از 29 تیرماه لغایت پنج آبانماه 1399 با تخفیف و به صورت پرداخت اقساطی حق بیمه، اقدام به تهیه بیمه نامه کنند.

پورکیانی ادامه داد: همچنین با توجه به شرایط کرونا و لزوم پرهیز از مراجعه حضوری، امکان خرید بیمه نامه در بیشتر رشته ها در سایت شرکت بیمه البرز وجود دارد.

وی توصیه کرد: با توجه به افزایش قیمت دارایی ها طی چند ماه گذشته، مشتریان بیمه البرز می توانند با بهره مندی از تخفیفات 15 تا 20 درصدی بیمه البرز در جشنواره همراهان ماندگار بیمه البرز، دارایی های خود را به ارزش روز تحت پوشش قرار دهند تا در هنگام وقوع خسارت احتمالی به طور کامل خسارت دریافت کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران