بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520425 تاریخ : 1399/07/08-15:26:37
,2,
فرهاد بهمنی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره پست بانک ایران معرفی شد

فرهاد بهمنی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره پست بانک ایران معرفی شد

فرهاد بهمنی معاون پیشین فناوری اطلاعات پست بانک ایران به عنوان عضو جدید هیأت مدیره این بانک منصوب و طی مراسمی معرفی شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، دکتر بهزاد شیری مدیرعامل این بانک ضمن تبریک به وی اعلام کرد: عملکرد بانک طی شش ماهه سال جاری مناسب بوده که این مهم جز انسجام، همدلی و تلاش مجموعه مدیران و کارکنان و کارگزاران بانک میسر نمی شد.
وی با تأکید بر همگرایی و تلاش بیشتر برای بهبود وضعیت امور همراه با برنامه ریزی برای تحقق اهداف بانک تصریح کرد: مهندس بهمنی از مدیران عملگرا، منضبط و پیگیر خانواده پست بانک ایران است و قطعاً روند انتخاب مدیران ارشد از این خانواده پرتلاش امید خواهد یافت.
شیری افزود: اجرای حاکمیت شرکتی مدتی است که در پست بانک ایران آغاز شده و مباحث اجرایی و عملیاتی آن نیز به نحو مطلوب درحال انجام است.
وی در ادامه به روند اصلاح اساسنامه پست بانک ایران اشاره کرد و گفت: به زودی این مهم نهایی شده و برای تصویب به هیأت وزیران ارائه می شود و خوشبختانه روند اخذ مجوز باجه های بانکی و توسعه خدمات در آنها درحال انجام است که امیدواریم همه این اقدامات منجر به ارتقاء جایگاه بانک و آینده بهتر آن شود.
همچنین مهندس الیاسی و دکتر کشاورزیان دیگر اعضای هیأت مدیره به همراه معاونین مدیرعامل و مدیران امور ضمن تبریک به بهمنی از حسن انتصاب وی استقبال کردند.
بهمنی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تأکید کرد: تمام تلاش خود را بکار خواهم بست تا در کنار همه بتوانیم بانک را بیش از پیش به موفقیت و سربلندی برسانیم.
گفتنی است: بهمنی از نیروی های متخصص، فنی و جوان پست بانک ایران و دارای بیش از 22 سال سابقه خدمت و مسئولیت در حوزه های فناوری اطلاعات این بانک است و پیش از این به عنوان معاون فناوری اطلاعات مدیرعامل پست بانک ایران مشغول بوده و پیاده سازی Core banking و نرم افزارهای جامع بانکی تمنوس، فراز، سیمیا و بنکو در پست بانک ایران از مهمترین پروژه های فناوری اطلاعات است که وی در استقرار و راه اندازی آنها نقش محوری داشته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران