در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519298 تاریخ : 1399/06/20-15:43:07
,2,
فرصت ویژه برای تسویه کنندگان بدهی تسهیلاتی تا پایان مهر

فرصت ویژه برای تسویه کنندگان بدهی تسهیلاتی تا پایان مهر

به درخواست مدیریت های شعب بانک مسکن، اجرای طرح بخشودگی جرایم بدهکاران بانک مسکن تا پایان مهرماه ادامه خوهد یافت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، مالک آزادیان، رییس اداره کل وصول مطالبات بانک مسکن اعلام کرد: تمدید طرح «میثاق» در دهمین جلسه کمیسیون عالی وصول مطالبات مورخ 25/05/1399 و متعاقب آن جلسه مورخ 04/06/1399 هیأت مدیره بانک مطرح شد و مورد موافقت قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: موضوع تمدید طرح بخشودگی جرایم بدهکاران بانک مسکن در ازای تسویه تمام یا بخشی از بدهی موسوم به طرح میثاق بنا بر درخواست های مطروحه از سوی مدیریت های شعب استان ها و مناطق و با توجه به استقبال از طرح مذکور از سوی مشتریان صورت گرفت.

آزادیان افزود: در راستای مساعدت با مشتریان دارای بدهی غیرجاری و به منظور تسریع در بازپرداخت مطالبات بانک بالاخص با لحاظ قرار دادن مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، طرح میثاق یک نوبت دیگر تمدید شد.

به گزارش هیبنا، اجرای طرح میثاق از شهریور سال گذشته آغاز شد و طی آن امکان استفاده از بخشودگی 100 درصدی جرایم بدهکاران بانک مسکن به نسبت میزان واریز نقدی بدهی فراهم شده است.

علاوه بر بخشودگی کامل خالص جرایم تسهیلات به نسبت واریزی نقدی، بخشودگی خالص جرایم تسهیلات مشارکت مدنی (ساخت) بخش مسکن همزمان با تقسیط مطالبات، تسهیل در ضوابط فروش تدریجی در صورت تعیین تکلیف مطالبات غیرجاری تسهیلات مشارکت مدنی و نیز تغییر نام مدیون بدون واریز درصدی از مانده بدهی (انتقال تسهیلات به خریدار جدید ملک) از دیگر امتیازهایی است که در مدت اجرای این طرح برای مشتریان بانک مسکن پیش بینی شده است.

علاوه بر این در صورت تعیین تکلیف مطالبات ناشی از تسهیلات مضاربه و اموال سرمایه ای با مانده بدهی تا سقف 100 میلیون تومان با تاریخ سررسید حداکثر پایان سال 1395 همزمان با تقسیط، جرایم متعلقه بابت دیرکرد بازپرداخت تسهیلات مذکور نیز مشمول بخشودگی طرح میثاق خواهد شد.

با توجه به فرصت پیش آمده، انتظار می رود مشتریان دارای بدهی غیرجاری به بانک مسکن در اسرع وقت نسبت به پرداخت تمام یا بخشی از بدهی خود اقدام کنند. لازم به ذکر است برای پرداخت بدهی می توان از درگاه های متنوع بانک استفاده کرد و الزامی به مراجعه حضوری به شعب و درخواست برای بهره مندی از امتیازهای طرح میثاق در ازای بازپرداخت بدهی غیرجاری نیست.

در هفته های اخیر بانک مسکن با شناسایی مشتریان مشمول طرح میثاق نسبت به ارسال پیامک اطلاع رسان به منظور دعوت آنها برای استفاده از امتیازهای طرح میثاق اقدام کرده است. در این پیامک ها خطاب به مشتری (تسهیلات گیرنده) این طور آمده است: «با توجه به تمدید طرح بخشودگی جرایم بانک مسکن (طرح میثاق) و فرصت محدود باقیمانده تا پایان طرح، خواهشمند است به منظور بهره مندی از مزایای این طرح در اسرع وقت نسبت به واریز بدهی معوق کارت قسط شماره ....... شعبه ...... اقدام نمایید».ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران