صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521265 تاریخ : 1399/07/22-16:46:46
,17,
فرصت های صادراتی کشور کنیا در حوزه کشاورزی و انرژی و مدیریت شهری

بازدید هیات تجاری کنیا از مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق بازرگانی ایران

فرصت های صادراتی کشور کنیا در حوزه کشاورزی و انرژی و مدیریت شهری

هیاتی از فعالان اقتصادی کشور کنیا طی سفری به تهران از مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق بازرگانی ایران بازدید کردند و خواستار همکاری و سرمایه گذاری در بخش های آب، کشاورزی، تولید انرژی های تجدیدپذیر و مدیریت شهری شدند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق بازرگانی ایران، اعضای این هیات پیش از حضور در این نشست از مرکز شتابدهی صادرات ایران که به همت اتاق ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شده است، بازدید کردند.

در نشستی که بین فعالان اقتصادی دو کشور برگزار شد، مهدی اقتصادی به ظرفیت های موجود در مرکز شتابدهی صادرات ایران اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه هدف اصلی هیات کنیایی افزایش سطح مناسبات، انتقال تکنولوژی و استفاده از تجارت و توانمندی های ایران در توسعه ظرفیت های کشاورزی کنیا به شمار می رود؛ این مرکز با امکانات و توانمندی هایی که دارد می تواند از افزایش میزان مبادلات تجاری و ایجاد زمینه های سرمایه گذاری مشترک بین ایران و کنیا حمایت کند.

اقتصادی افزود: مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران به عنوان بازوی ارتباطی اتاق بازرگانی ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پلی میان بازرگانان و صاحبان کسب و کار داخلی کشور با تاجران بین المللی را فراهم می آورد.

جعفر برمکی، سفیر ایران در کنیا ضمن اشاره به ظرفیت ها و امکانات موجود در این کشور، زمینه همکاری مشترک بین ایران و کنیا را مناسب ارزیابی کرد و همچنین از راه اندازی مرکز نوآوری در کنیا به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران خبر داد.

در این نشست علاوه بر سفیرایران در کنیا، هیلاری بارچوک استاندار بومت کنیا، ، مهدی اقتصادی رئیس مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق بازرگانی ایران، روح الله استیری، مدیر مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست، علی چاغروند مدیر طرح و برنامه اتاق ایران حضور داشتند.

در پایان نشست نیز شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور در حوزه های کشاورزی، محیط زیست، آب و انرژی های تجدیدپذیر با اعضای هیات کنیایی به گفتگوهای رودررو B2B پرداختند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 158
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران