در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521871 تاریخ : 1399/08/05-14:59:30
,15,
فرزندان «براگور» با ایرانسل آنلاین شدند

فرزندان «براگور» با ایرانسل آنلاین شدند

دانش آموزان روستای «براگور» شهرستان رودبار که اوایل این هفته، تصاویر نشستن آنها در کنار جاده برای دسترسی به سامانه های آموزش مجازی، خبرساز شده بود، از شب گذشته، با نصب دکل ارتباطی ایرانسل در این روستا، آنلاین شدند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی ایرانسل، پوشش ارتباطی دهستان بلوکات، از جمله روستای براگور در این دهستان، از توابع بخش «رحمت آباد و بلوکات» شهرستان رودبار استان گیلان، با تلاش کارشناسان فنی ایرانسل، از شب گذشته، یکشنبه 4 آبان ماه 1399، بهینه سازی شده و دانش آموزان مدرس? «شهید علی اکبر پورامید علی» این روستا و نیز روستاهای مجاور در دهستان بلوکات، می توانند از منزل خود در روستا به کلاس درس و سامانه های آموزش آنلاین دسترسی پیدا کنند و دیگر لازم نیست برای این کار، از روستا خارج شوند.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با اعزام کارشناسان فنی خود از عصر روز شنبه و بررسی و بهینه سازی وضعیت پوشش شبکه، نصب و راه اندازی سایت ویژ? ارتباطی برای روستا و افزودن تجهیزات مورد نیاز به امکانات ارتباطی روستا، بهینه سازی پوشش ارتباطی اینترنت همراه نسل سوم و چهارم این روستا را شب گذشته کامل کرد.

بعدازظهر شنب? گذشته، پس از انتشار تصاویری از حضور دانش آموزان روستای براگور در کنار جاده برای اتصال به سامانه های آموزش آنلاین، مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن دستور به مدیرکل فاوای استان گیلان جهت عزیمت به روستا برای حل این مسأله، با انتشار یک توییت، قول داده بود به زودی دانش آموزان این روستا آنلاین شوند که با تلاش های انجام شده و پیگیری مجری طرح ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهینه سازی پوشش شبک? ارتباطی روستا کامل شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران