در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512371 تاریخ : 1399/02/17-13:43:04
,5,
فرآیند مناقصه ها و ساختارهای قراردادی بهبود می‎یابد

مدیر امورحقوقی شرکت ملی نفت ایران:

فرآیند مناقصه ها و ساختارهای قراردادی بهبود می‎یابد

مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران، مکانیزه‎سازی و بهبود فرآیندهای مرتبط با مناقصات و ساختارهای قراردادی در سطح شرکت ملی نفت ایران را از اهداف این مدیریت در سال جاری عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نفت، سیدحسن موسوی گفت: نگرش یکپارچه به مناقصه ها و قراردادها، یکی از راه های کمک به جهش تولید و بسط عدالت در این حوزه است که سنگ بنای آن با استقرار امور پیمان های متمرکز در مدیریت امور حقوقی گذاشته شده است.

وی در توضیح بیشتر گفت: مسئولیت ها و وظایف مربوط به مناقصات و قراردادها در این شرکت با واحدهای متقاضی خدمات و مجریان پروژه ها بود، اما اوایل سال گذشته، با نظر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و پیشنهاد معاون وقت عملیات غیرصنعتی، تصمیم بر تمرکز امور قراردادها در یک واحد مستقل گرفته شد.

مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران ادامه داد: به دنبال این تصمیم، در تیرماه سال گذشته دستور تشکیل امور قراردادها ظرف مدت 6 ماه به امور حقوقی داده شد و پیرو این دستور، انجام برنامه ریزی‎های لازم در دستور کار قرار گرفت و همه وظایف تعریف‎شده در آذرماه و پیش از مهلت تعیین شده انجام و امور پیمان های متمرکز در مدیریت امور حقوقی مستقر شد.

به گفته موسوی، به جز وظایف نظارتی نسبت به فرآیندهای مناقصه ها و ساختارهای قراردادی در شرکت های تابعه که تاکنون متولی مستقلی نداشته است، اجرای فرآیند مناقصه ها و مزایده ها، امضای قراردادها و نظارت حقوقی بر اجرای آنها با همکاری دستگاه های ذی ربط در ستاد شرکت ملی نفت ایران به عهده امور پیمان های مدیریت امور حقوقی این شرکت است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران