صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521674 تاریخ : 1399/07/30-10:18:17
,17,
فراخوان عمومی وزارت صنعت برای شناسایی موانع کسب وکار

فراخوان عمومی وزارت صنعت برای شناسایی موانع کسب وکار

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: شناسایی گلوگاه ها و موانع پیش روی کسب وکارها از مهمترین ماموریت هایی است که در دستور کار وزارتخانه قرار گرفته و در این راستا، فعالان اقتصادی می توانند برای اعلام نظر درخصوص موانع به سامانه بهین یاب مراجعه کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، احمد تشکینی در کارگروه پایش فضای کسب وکار وزارتخانه افزود: بخشی از گلوگاه ها و موانع پیش رو مرتبط با وزارتخانه است که در این زمینه وزیر ضمن تاکید بر احصای کامل آنها برای بررسی و رفع موارد دستور ویژه صادر کرده است.

وی ادامه داد: بخش دیگری از گلوگاه ها که در خارج از وزارتخانه است، دسته بندی شده تا با استفاده از ظرفیت هایی چون قرارگاه رفع موانع تولید، بررسی و رفع شوند.

تشکینی خاطرنشان کرد: برای تعیین اولویت های گلوگاه های کسب وکار جلساتی با صاحب نظران و فعالان حوزه تولید و بازرگانی کشور برگزار شده است.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت اضافه کرد: پس از همفکری با اتاق بازرگانی، خانه صنعت و دیگر انجمن ها و تشکل ها، فهرستی از موانع داخلی و بیرونی بخش تولید و تجارت کشور تهیه شده است.

وی گفت: در همین راستا در درگاه اطلاعات و خدمات صنعت، معدن و تجارت (سامانه بهین یاب)، بخشی برای نظرخواهی از عموم تولیدکنندگان و تجار ایجاد شده تا نظرات آنان نیز از این طریق اخذ شود.

فعالان اقتصادی می توانند برای اعلام نظر درخصوص موانع کسب وکار به آدرس https://behinyab.ir/?req=questionnaire مراجعه و موارد مدنظر خود را مطرح کنند.

رهبر معظم انقلاب دوم شهریور ماه امسال در ارتباط تصویری با اعضای هیات دولت فرمودند: «برای شناسایی و برطرف کردن موانع تولید کارگروهی از سوی روسای سه قوه تشکیل شده و به صورت شبانه روزی کار کند، زیرا تولید در بخش اقتصاد از همه چیز مهمتر است.»

در همین پیوند بابک دین پرست قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، از راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری، طی روزهای آینده در تهران و استان های سراسر کشور خبر داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران