جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522314 تاریخ : 1399/08/14-16:00:44
,15,
فراخوان حمایت از هسته های فناور دانشجویی

پارک علم وفناوری دانشگاه تهران اعلام کرد

فراخوان حمایت از هسته های فناور دانشجویی

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده هسته های فناور دانشجویان، دانش آموختگان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران حمایت می کند.

به گزارش بانک و صنعت، بر اساس این فراخوان، صاحبان ایده های فناور با قابلیت ایجاد کسب وکار با سطح آمدگی یک تا 6 می توانند در قالب برنامه رویش و شکوفایی شرکت کنند.

مهلت این فراخوان تا 30 آبان ماه 1399 است. ثبت نام متقاضیان فقط به صورت برخط و از طریق وبگاه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منحصراً در بازه زمانی فراخوان اعلام شده، انجام می شود و امکان بررسی درخواست های ایمیلی، کارتابلی و یا خارج از بازه زمانی مقرر وجود ندارد.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به آدرس http://utstpark.ir/rooyesh-shokofaie-aban مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران