در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521350 تاریخ : 1399/07/23-17:08:27
,15,
فراخوان ایرانسل برای حضور ایده های استارتاپی در«شتاب دهنده کهکشان»

فراخوان ایرانسل برای حضور ایده های استارتاپی در«شتاب دهنده کهکشان»

مرکز نوآوری ایرانسل، از تیم های استارتاپی برای حضور در نوآوردگاهِ «شتاب دهنده کهکشان» دعوت کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی ایرانسل، «مرکز نوآوری ایرانسل» از تمام تیم های استارتاپیِ خلاق که در هر یک از حوزه های مورد نظر این مرکز، ایده و یا محصولی دارند، دعوت کرد تا ایده های خود را با ایرانسل در میان گذاشته و در صورت تأیید این ایده ها توسط تیم های داوری، در نوآوردگاه (Startup Weekend) شتاب دهنده کهکشان حضور یابند.

از مهمترین زمینه های مورد حمایت این مرکز، می توان به توسعه خدمات در زمینه سلامت دیجیتال (E-Health)، شناسه دیجیتال (Digital ID)، امتیازدهی اعتباری (Credit Scoring)، خدمات سبک زندگی دیجیتال (Digital Lifestyle Services)، خدمات مبتنی بر بستر ابری (Cloud-based Services)، توسعه خدمات در زمینه تبلیغات دیجیتال (Digital Advertising) و خدمات ویدئو بر مبنای تقاضا (Video on Demand) اشاره کرد. فناوری های مورد نظر مرکز نوآوری ایرانسل نیز، شامل اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، زنجیره بلوکی، کلان داده، رباتیک، رایانش ابری، بیومتری و پردازش زبان طبیعی است.

شتاب دهنده کهکشان، دارای مجوز از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پذیرای ایده های استارتاپی است و پس از ارزیابی اولیه، تیم های منتخب را به نوآوردگاه دعوت خواهد کرد. این نوآوردگاه از 14 تا 16 آبان ماه در «شتاب دهنده کهکشان»، واقع در «ایستگاه نوآوری شریف» برگزار خواهد شد.

مرکز نوآوری ایرانسل، در قالب مجموعه «ایرانسل لبز (Irancell Labs)» و با هدف فرصت آفرینی در زمینه فناوری های برتر، به منظور خلق ارزش، رفاه انسان ها و توسعه سبک زندگی دیجیتال تشکیل شده است.

مجموعه ایرانسل لبز، با مأموریت انجام فعالیت های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی در زمینه شبکه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و شرکت های فناور با هدف تأمین نیازمندی های بازار ICT تأسیس شده است.

چشم انداز این مجموعه، پیشگام بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساخت های تحقیقاتی اقتصاد دانش بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه برترین شرکت ملی در زمینه خلق محصولات و خدمات این حوزه است و «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل»، از جمله بخش های اصلی آن هستند.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با راه اندازی مرکز نوآوری، در پی حرکت در مسیر گسترش خدمات متنوع و توسعه سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره گیری از فناوری های برتر در حوزه های مختلف، خلق ارزش کند.

تیم های استارتاپی می توانند برای اطلاعات بیشتر و مطالعه زمینه های مورد حمایت، به بخش «مرکز نوآوری ایرانسل» در وب سایت ایرانسل لبز به نشانی labs.irancell.ir مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران