در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519553 تاریخ : 1399/06/25-15:48:20
,5,4,
غول نفتی فنلاند پالایشگاه خود را تعطیل و کارکنانش را اخراج می کند

با افت 50 درصدی درآمد

غول نفتی فنلاند پالایشگاه خود را تعطیل و کارکنانش را اخراج می کند

شرکت نسته، غول نفتی فنلاند، اعلام کرد در نظر دارد پالایشگاه نانتیل خود در جنوب غربی فنلاند را تعطیل کرده و 470 نفر کارکنان آن را اخراج کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، شرکت نسته، غول نفتی فنلاند، اعلام کرد در نظر دارد پالایشگاه نانتیل خود در جنوب غربی فنلاند را تعطیل کرده و 470 نفر کارکنان آن را اخراج کند. طبق قانون فنلاند مذاکرات همکاری قانونی با کارکنان این شرکت به زودی آغاز خواهد شد.

پیتر واناکر، رئیس و مدیرعامل نسته، در گفتگو با خبرنگاران گفت: تقاضا برای سوخت های فسیلی در حال کاهش است و پیش بینی می شود سهم انرژی های تجدیدپذیر در گزینه های پیش روی مصرف کنندگان در سال های آینده افزایش پیدا کند. تغییر در بخش انرژی سریع تر از آن چه انتظار می رفت سریع تر اتفاق افتاده است.

شرکت نفتی نسته در 15 کشور فعالیت دارد و تعداد کل کارکنان آن در جهان به 5,000 نفر می رسد که 4,000 نفر آن در فنلاند مشغول به کار هستند.

امسال تحت تأثیر پاندمی کرونا درآمد شرکت نسته به شدت کاهش یافته و در سه ماهه دوم به 2,573 میلیون یورو رسیده است. این در حالی است که در 3 ماهه مشابه سال گذشته درآمد این شرکت 4,057 میلیون یورو بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران