صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520174 تاریخ : 1399/07/05-15:29:19
,17,4,
غرامت 1 میلیارد دلاری جی پی مورگان برای مختومه کردن تحقیقات تجاری

غرامت 1 میلیارد دلاری جی پی مورگان برای مختومه کردن تحقیقات تجاری

بانک جی پی مورگان چیس به پرداخت غرامت 1 میلیارد دلاری برای مختومه اعلام کردن پرونده اتهامات این بانک برای دستکاری در بازارهای فلزات و اوراق خزانه داری نزدیک شده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، منابع آگاه خبر می دهند بانک جی پی مورگان چیس به پرداخت غرامت 1 میلیارد دلاری برای مختومه اعلام کردن پرونده اتهامات این بانک برای دستکاری در بازارهای فلزات و اوراق خزانه داری نزدیک شده است.

طبق گزارش بلومبرگ توافق بین جی پی مورگان چیس نیویورک و چند نهاد نظارتی آمریکا احتمالاً همین هفته اعلام خواهد شد. این توافق می تواند پرونده های تحقیقات دادگستری آمریکا، کمیسیون پیش فروش کالا و کمیسیون اوراق و بورس آمریکا را مختومه اعلام کند.

این بالاترین جریمه ای است که تا کنون در دستگاه قضائی آمریکا برای دستکاری بازارهای مالی وضع شده است.

این بانک متهم شده است که تاجران مرتبط با آنبرای دستکاری قیمت ها، بازارهای مالی را با سیلی از سفارشاتی پر می کرده اند که در واقع تمایلی به اجرای آن نداشته اند. این اقدامات از سال 2008 ممنوع شده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران