در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511914 تاریخ : 1399/02/10-15:58:55
,15,
عمیدی سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست شد

عمیدی سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست شد

طی حکمی از سوی حسین نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست، حسن عمیدی به سمت سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در متن این حکم که به امضای مدیرعامل رسیده است، چنین آمده:

جناب آقای حسن عمیدی

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به سمت سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی، با جدیت و تلاش وافر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم سرافراز ایران را سرلوحه خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسین نعمتی

مدیر عامل همچنین با صدور لوح تقدیری از زحمات و تلاش های محمدمهدی بهرامی مدیر کل پیشیندفتر امور پست بین الملل و سرپرست دفتر روابط عمومی در دوران تصدی این دو مسئولیت قدردانی به عمل آورد.

گفتنی است، حسن عمیدی پیش از این به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات، معاون مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییسموزه ارتباطات مشغول خدمت بوده است.

وی با حفظ سمت رییس موزه ارتباطات به عنوان سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل متصوب شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 110
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران