تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311608 تاریخ : 1396/09/28-15:48:28
,5,
عملیات گازرسانی به نقاط سردسیر یزد تا 10 روز آینده پایان می‌یابد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران:

عملیات گازرسانی به نقاط سردسیر یزد تا 10 روز آینده پایان می‌یابد

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران گفت: بهاباد از نقاط سردسیر استان یزد است به همین دلیل اطمینان داریم مردم این شهر با رسیدن گاز به منازلشان ظرف مدت 10 روز آینده، با اطمینان خاطر می‌توانند زمستان امسال را بدون دغدغه سپری کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز د باره گازرسانی آخرین شهر استان یزد توضیح داد: تا امروز گازرسانی به همه شهرهای استان یزد انجام شده بود و تنها مردم شهر بهاباد، آخرین متقاضیان گاز در این منطقه بودند.

وی افزود: گازرسانی به بهاباد روند بسیار سختی داشت، زیرا در این منطقه معادن زیادی وجود دارند که به دلیل سخت‌گذر بودن، روند گازرسانی را با مشکلاتی روبه‌رو می‌کردند، اما سرانجام با همکاری مسئولان بهاباد و معدن داران، این طرح اجرایی شد.

تربتی طول خط بافق بهاباد را 70 کیلومتر اعلام کرد و گفت: این خط به قطر 20 اینچ از خط 24 اینچ بافق منشعب شده و با رسیدن به شهر بهاباد، مردم این منطقه را از نعمت گاز بهره مند می‌کند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اظهار کرد: بهاباد از نقاط سردسیر استان یزد است به همین دلیل اطمینان داریم مردم این شهر با رسیدن گاز به منازلشان ظرف مدت 10 روز آینده، با اطمینان خاطر می‌توانند زمستان امسال را بدون دغدغه سپری کنند.

وی در باره هزینه‌های اجرای طرح گفت: مجموع هزینه‌ها در بخش خرید خط لوله 65 میلیارد تومان بوده که با احتساب شبکه گاز شهری، این رقم به 80 میلیارد تومان رسیده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران