تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514307 تاریخ : 1399/03/24-09:10:48
,8,
عملیاتی شدن شیوه جدید سفارش در بورس و حذف سفارش  پنهان در فرابورس

از امروز آغاز می شود:

عملیاتی شدن شیوه جدید سفارش در بورس و حذف سفارش پنهان در فرابورس

بر اساس اطلاعیه های صادر شده شیوه جدید ثبت سفارش خرید و فروش سهام در بورس و حذف سفارش پنهان در فرابورس از امروز در معاملات اجرایی می شود.

به گزارش بانک و صنعت، بر اساس اعلام قبلی بورس اوارق بهادار تهران از امروز شنبه 24 خرداد ماه 99 سه تغییر «سفارش های خرید و فروش، حجم نمایش سفارش های دو بخشی و حداقل تغییر قیمت» عملیاتی می شود.

بر اساس این گزارش جزییات اطلاعیه بورس تهران حاکی از آن است که در بخش مربوط به دسته «سفارش خرید یا فروش» برای سهام دارای قیمت یک ریال تا 500 تومان به میزان 400 هزار سهم، بیش از 500 تا هزار تومان به میزان 200 هزار سهم، بین هزار تا 10 هزار تومان معادل 100 هزار سهم و بیش از ده هزار تومان 50 هزار سهم در سامانه معاملاتی بورس اجرایی می شود.

همچنین، شرکت فرابورس نیز در مورد تعیین حداقل کل سفارش و حداقل حجم قسمت آشکار در سفارش های دو بخشی (Iceberg order) اعلام کرد: از امروز شنبه 24 خرداد ماه 99 حداقل حجم قسمت آشکار در سفارش های دو بخشی از 30 به 100 درصد از کل سفارش افزایش می یابد و کارگزاران، معامله گران و متقاضیان این موضوع را مدنظر قرار دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 155
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران