در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514137 تاریخ : 1399/03/20-15:46:29
,1,22,
عملکرد مناسب بانک مهرایران، عامل اصلی موفقیت آن است

استاندار گلستان

عملکرد مناسب بانک مهرایران، عامل اصلی موفقیت آن است

دکتر حق شناس استاندار گلستان در دیدار با مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران ضمن ابراز خرسندی از حمایت های صورت گرفته در زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی، گفت: بانک مهر ایران پیشرو در ارائه خدمات قرض الحسنه بانکی به آحاد جامعه است و عملکرد مناسب آن در حوزه های مختلف عامل اصلی موفقیت بانک محسوب می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، دکتر هادی حق شناس بیان داشت: عملکرد خوب این بانک موجب رضایتمندی مردم شریف استان گلستان شده است.

وی افزود: سبد محصولات و طرح های تسهیلاتی متنوع و قرض الحسنه بانک مهرایران مشکلات عدیده مردم استان را رفع نموده و در حوزه های مختلف به ویژه در زمینه های اشتغالزایی و کارآفرینی موثر عمل کرده است.

در ادامه، صالحی مدیر شعب بانک مهر ایران در استان گلستان نیز گزارشی از عملکرد بانک ارائه نمود و گفت: باتوجه به افزایش استقبال آحاد جامعه از خدمات و طرح های تسهیلاتی بانک، به منظور تسهیل در اراده خدمات بانکی به مشتریان، مراجعین و متقاضیان به دنبال تحقق بانکداری تمام هوشمند هستیم و در این راستا اقدامات شایسته ای صورت گرفته است.

وی افزود: بانک مهر ایران از سال گذشته توسعه بانکداری دیجیتال و حذف کاغذ از چرخه عملیات بانکی را در دستور کار خود قرار داده است و در این راستا با راه اندازی سامانه میعاد، دیجیتالی نمودن بایگانی شعب و ایجاد امکان افتتاح حساب از طریق موبایل بانک، فرایند ارائه خدمت به مشتریان را با سرعت بیشتری انجام می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 162
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران