سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 266950 تاریخ : 1395/11/30-10:19:04
,17,10030,
عضو کمیسیون عمران مجلس: استیضاح وزیر راه و شهرسازی به مصلحت کشور نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس: استیضاح وزیر راه و شهرسازی به مصلحت کشور نیست

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ایران معتقد است، طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در زمان کنونی آثار بسیار منفی دارد و در این شرایط به مصلحت نظام و مملکت نیست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت , سید حسین افضلی افزود: معتقدم در این شرایط در بخش حساسی مانند وزارت راه وشهرسازی، به صلاح کشور نیست وزیر این وزارتخانه استیضاح شود و نباید دست اندر کاران و نمایندگان مجلس در این زمان اصراری به کناره‌گیری وزیر راه داشته باشند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اعتقادی برای استیضاح آقای آخوندی ندارم، افزود: به نظر می‌رسد با وجود فضایی که درباره استیضاح وزیر در مجلس دهم به جریان افتاده است، در صورت اجرای این طرح، کار وزارتخانه با مشکلاتی مواجه شود که به صلاح کشور نیست.
وی تاکید کرد: هرچند که استیضاح حق مجلس است اما نمایندگان باید توجه داشته باشند در آستانه آغاز برنامه ریزی برای سفرهای نوروزی به صلاح کشور نیست آخوندی استیضاح شود.
 اواخر هفته گذشته هایت رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح استیضاح وزیر راه وشهرسازی را اعلام وصول کرد و رئیس مجلس شورای اسلامی نیز گفت: استیضاح وزیر راه و شهرسازی یکشنبه (فردا) در صحن علنی مجلس مطرح می شود.
عباس آخوندی وزیر راه وشهرسازی نیز از اواخر هفته گذشته اعلام کرد: هر زمان که مجلس تشخیص دهد، آماده است در صحن علنی مجلس برای پاسخگویی به پرسش های نمایندگان و موارد استیضاح در مجلس حضور یابد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 203
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه