تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312316 تاریخ : 1396/10/06-12:20:43
,2,
عضو هیأت مدیره پست بانک ایران : راز موفقیت شعب منوط به ارزیابی و آسیب شناسی مستمر عملکرد است

عضو هیأت مدیره پست بانک ایران : راز موفقیت شعب منوط به ارزیابی و آسیب شناسی مستمر عملکرد است

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در مراسم تودیع مدیران شعب پیشین و معارفه مدیران جدید منطقه یک و دو تهران گفت : راز موفقیت شعب در ارزیابی و آسیب شناسی مستمر عملکرد و تلاش برای رفع مشکلات موجود و شناسائی خدمات درآمد زا متناسب با منطقه است و هرکاری در سیستم بانکی بدون درنظر گرفتن هزینه و فایده منجر به شکست می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی پست بانک ایران، وی ضمن بیان مطلب فوق گفت : این بانک در حال سرمایه گذاری های سرنوشت ساز در نرم افزارها باجه های خدمات بانکی است و به نتیجه رسیدن این برنامه ها نیازمند تلاش و پایداری همه همکاران می باشد که همکاری و هماهنگی ضرورت مهم و حیاتی فعالیت واحدهای اجرائی است.

وی تصریح کرد : وضعیت سوددهی پست بانک ایران در سال 1395 نتیجه تلاش بی شائبه همه کارکنان بانک بوده و استمرار این وضعیت نیازمند تلاش و احساس مسئولیت است.
محمود شیردل مدیر امورشعب و بازاریابی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه پست بانک ایران از لحاظ زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری آماده جهش و پیشرفت است گفت : مبنای انتصاب ها در بانک توجه به نیروهای جوان و عملگراست.
همچنین سید رحمان حسین پور رئیس اداره کل حوزه مدیریت و امور شرکتها، اکبر غلامی رئیس اداره کل روابط عمومی و علیرضا پور حسین رئیس اداره کل امور شعب و مناطق آزاد در این مراسم ضمن تقدیر از مدیران پیشین و تبریک به مدیران جدید بر استفاده از تجارب کارکنان و حفظ کرامت همکاران و ارج نهادن به پیشکسوت ها درخصوص استفاده از تجارت نیروهای توانمند و واگذاری مسئولیت ها به آنان تأکید کردند.
گفتنی است : در این مراسم از جمال مقصودی تجلیل و محمود یوسفی به سمت سرپرست شعب منطقه یک تهران و ناصر فلاح ظاهر کندی به سمت سرپرست شعب منطقه دو تهران معرفی شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران