در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512092 تاریخ : 1399/02/14-10:11:32
,25,
عضویت دائم شرکت مس در بخش ایمنی معادن انجمن بین المللی تأمین اجتماعی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد

عضویت دائم شرکت مس در بخش ایمنی معادن انجمن بین المللی تأمین اجتماعی

دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با پیگیری ها و تلاش زیاد شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان اولین شرکت ایرانی به عضویت دائم بخش ایمنی معادن (ISSA Mining)، انجمن بین المللی تأمین اجتماعی پذیرفته شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، سعدمحمدی با اعلام این خبر و با تأکید بر این که تمام برنامه ریزی ها در صنعت مس از سال گذشته بر مبنای ارتقای سطح ایمنی در کار صورت گرفته است اظهار داشت: بر این باوریم که هرگونه حرکت در مسیر جهش تولید باید بر مبنای افزایش سطح ایمنی در کار و حفظ سلامت سرمایه انسانی شرکت صورت گیرد.
وی با تأکید بر اینکه صنعت مس ایران در بین صنایع معدنی ایران جزو یکی بهترین صنایع در حوزه ایمنی است و در سال های اخیر میزان حوادث ناشی از کار به شدت در این صنعت بزرگ و مادر کشور کاهش پیدا کرده است افزود: با هدف ارتقای سطح ایمنی دو رخداد مهم در سال گذشته در این حوزه صورت گرفت. نخست برگزاری همایش ایمنی معادن و دوم برگزاری استارتاپ ویکند ایمنی بود.
سعدمحمدی با اشاره به برگزاری همایش ایمنی در مجتمع مس سرچشمه گفت: در این همایش دوروزه مقالاتی در زمینه ایمنی معادن و صنایع معادنی ارائه و همچنین کارگاه هایی در زمینه رعایت موارد ایمنی در معادن برگزار شد و علاوه بر این در حاشیه این همایش و بر پایه مذاکرات انجام شده با هلموت هینز (Helmut Ehnes) دبیر کل اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA) شرکت مس به عضویت افتخاری اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی در بخش ایمنی معادن درآمد.
وی با تأکید بر اینکه این عضویت باعث افزایش سطح ایمنی و بهره وری در صنعت مس و نزدیک شدن بیشتر حوزه ایمنی شرکت مس به استانداردهای بین المللی خواهد شد اظهار داشت: با پیگیری ها و تلاش زیاد شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان اولین شرکت ایرانی به عضویت دائم بخش ایمنی معادن (ISSA Mining)، انجمن بین المللی تأمین اجتماعی پذیرفته شد تا با حضور مؤثرتر و پررنگ تر در این اتحادیه اقدامات جدی تر و آینده نگرانه تری در حوزه ایمنی انجام دهد.
سعدمحمدی به برگزاری استارتاپ ویکند ایمنی به عنوان دومین رخداد مهم در حوزه ایمنی اشاره کرد و بیان کرد: علاوه بر این در سال گذشته اولین استارتاپ ویکند ایمنی با محوریت تکنولوژی های هوشمند در مجتمع مس سرچشمه اجرا شد تا بهترین ایده ها و طرح ها در حوزه پیشگیری از حوادث و ارتقای سطح ایمنی معادن شناسایی و جذب شوند.
وی با اشاره به انتخاب 10 ایده برتر در جریان این استارتاپ ویکند جهت پیاده سازی در شرکت مس گفت: شرکت مس به طورقطع از تمامی ایده ها و خلاقیت های جدید در حوزه افزایش سطح ایمنی و شناسایی نقاط احتمال بروز حوادث استقبال می کند و از این ایده های جدید حمایت خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران