صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518779 تاریخ : 1399/06/12-12:40:43
,15,
عزاداری آنلاین 2 هزار هیات در ایام محرم

ساترا اعلام کرد:

عزاداری آنلاین 2 هزار هیات در ایام محرم

سازمان تنظیم مقررات صورت و تصویر فراگیر در فضای مجازی از حضور بیش از 2هزار هیات در طرح خیمه های رسانه ای در ایام محرم خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی (سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی) ساترا، مهدی شاملو عضو هیات امنای هیات آنلاین با اشاره به مشکلات هماهنگی میان بخشی بین اپراتورها، هیات ها و آموزش به آن ها در خصوص نحوه پوشش آنلاین مراسم، اظهار کرد: در ایام محرم برای ایجاد همکاری بین بخشی و هماهنگی با دستگاه ها و نهادهای متولی در جهت تسهیل دسترسی مردم به سرویس هیئت آنلاین جلساتی را برگزار کردیم که خوشبختانه خروجی این تلاش ها، استقبال مردم از پخش آنلاین مراسم عزاداری بوده است.

وی در ادامه افزود: ما همچنین شاهد استقبال هیئت ها از طرح خیمه های رسانه ای بودیم تا جایی که آمار هیئت های حاضر در این طرح از 2000 هزار هیئت عبور کرد.

شاملو در ادامه با تاکید بر این که برنامه های هیئت آنلاین محدود به محرم نیست، توضیحاتی در خصوص برنامه های آتی این رسانه برای پوشش مراسم مذهبی در ایام و مناسبت های مختلف ارائه کرد.

در این جلسه وحید فرهمند، معاون امور حقوقی و تدوین مقررات ساترا نیز ضمن ابراز خشنودی از استقبال مردم از طرح خیمه های رسانه ای از برگزاری یک سوگواره جهت تقدیر از دست اندرکاران در طرح خیمه های رسانه ای خبر داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 140
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران