در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519262 تاریخ : 1399/06/20-11:12:17
,6,
عرضه پنج محصول ایران خودرو در مرحله سوم فروش فوق العاده

عرضه پنج محصول ایران خودرو در مرحله سوم فروش فوق العاده

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تامین نیاز مشتریان، در سومین مرحله فروش فوق العاده پنج محصول را عرضه کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از ایران خودرو، این طرح از امروز (پنجشنبه) بیستم تا ساعت 14 روز یکشنبه 23 شهریورماه به اجرا گذاشته می شود و زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماه خواهد بود.

سمند ال. ایکس، پژو 206 تیپ پنج، پژو 206 صندوق دار، پارس بنزینی و پژو 405 اس. ال. ایکس محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

با گذشت حداکثر سه روز پس از پایان زمان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و مشخصات منتخبان از طریق سایت فروش ایران خودرو یا ارسال پیامک، اعلام خواهد شد.

در این طرح، امکان ثبت نام برای فرد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو وجود ندارد.

همچنین محدودیت هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن سن دست کم 18 سال و لزوم ارائه گواهی نامه، گذشت حداقل 48 ماه از آخرین ثبت نام در شرکت های ایران خودرو و سایپا برای مشارکت مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است.

علاوه بر اینکه سند خودرو به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود، طبق مصوبات کمیته خودرو، امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مقدور نخواهد بود. تطابق شماره حساب با مشخصات فرد نیز از الزام های این طرح فروش است.

در صورت مراجعه نکردن مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشت سه ماه، گارانتی خودرو باطل خواهد شد.

در بخش نامه این طرح فروش تاکید شده در صورتی که فرد متقاضی، دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهی نامه رانندگی دست کم پایه سوم باشد، علاوه بر باطل شدن ثبت نام، به مدت سه سال از ثبت نام در فروش های آینده ایران خودرو محروم خواهد شد.

انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی قبلی نیز امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت.

متقاضیان واجد شرایط می توانند در زمان تعیین شده به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران