در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 576467 تاریخ : 1400/01/16-18:23:00
,20,
عرضه هرگونه مرغ قطعه بندی شده ممنوع است/ با متخلفان برخورد می شود

سازمان حمایت در اطلاعیه ای اعلام کرد:

عرضه هرگونه مرغ قطعه بندی شده ممنوع است/ با متخلفان برخورد می شود

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه مهمی اعلام کرد که عرضه هرگونه مرغ قطعه بندی شده ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شاتا، بر اساس مصوبات قرارگاه ساماندهی بازار مرغ، هرگونه عرضه مرغ قطعه بندی شده و یا طعم دار کردن قطعات مرغ ممنوع خواهد بود و با متخلفان بشدت برخورد می شود.

بر اساس این اطلاعیه، بازرسان این سازمان و سازمانهای صمت استانها ، به منظور کنترل فروش مرغ به قیمت مصوب موضوع را ، درسراسر کشور به طور مستمر و پیوسته پایش و در صورت مشاهده هرگونه تخلف پرونده متخلفین را به تعزیرات حکومتی ارسال خواهند کرد .

ضمنآ براساس هماهنگیهای صورت گرفته با سازمان تعزیرات حکومتی ؛ به این پرونده ها در اولویت رسیدگی و با متخلفان برخورد و صدور رای خواهد شد.

لازم بذکر است؛ بر اساس مصوبات قرارگاه ساماندهی مرغ، حداکثر قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده کیلویی 24 هزارو 900 تومان تعیین شده است

این اطلاعیه به منزله ابلاغیه رسمی تلقی شده و اجرای آن برای تمامی واحدهای مربوطه الزامیست.

علی ایحال ؛ با توجه به افزایش تولید و تمهیدات صورت گرفته به منظور افزایش عرضه مرغ در بازار ، از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه ، موضوع را جهت رسیدگی سریع ، از طریق مراجعه حضوری و یا انعکاس به شماره تلفن 124 در سراسر کشور اعلام نمایند تا در اسرع وقت مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران