در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512643 تاریخ : 1399/02/22-15:11:03
,2,
عرضه اوراق گواهی سپرده در شعب بانک توسعه تعاون

عرضه اوراق گواهی سپرده در شعب بانک توسعه تعاون

اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) با نرخ سود علی الحساب سالیانه 18 درصد در شعب بانک توسعه تعاون عرضه می شود

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، با توجه به صدور مجوز انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) از سوی بانک مرکزی، این اوراق هم اکنون تا پایان شهریورماه سال جاری به متقاضیان واگذار می گردد. نرخ سود علی الحساب این اوراق 18 درصد بوده و پرداخت سود در مقاطع یک ماهه انجام می شود. مدت اوراق یک ساله بوده و نرخ بازخرید قبل از سررسید، ده درصد سالانه می باشد.

شایان ذکر است انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) به عنوان یکی از راهکارهای جذب منابع سپرده ای در اختیار شبکه بانکی قرار دارد که هرساله با مجوز بانک مرکزی، در مقاطعی از سال به متقاضیان و مشتریان بانک قابل عرضه است و با توجه به نرخ جذاب سود علی الحساب، با استقبال مشتریان مواجه می شود.

متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به کلیه شعب بانک توسعه تعاون در سراسر کشور، نسبت به تکمیل فرم درخواست گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام، اقدام فرمایند.

گفتنی است اوراق گواهی سپرده بانک توسعه تعاون، فرصتی مناسب و روشی مطمئن و امن جهت سرمایه گذاری مشتریان می باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران