صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521072 تاریخ : 1399/07/20-11:42:46
,10025,
عبور 148 درصدی از بودجه تعیین شده در شش ماهه نخست سال 99

عبور 148 درصدی از بودجه تعیین شده در شش ماهه نخست سال 99

سرپرست معاونت فنی بیمه های اموال و مسئولیت بیمه ملت در تشریح عملکرد شش ماهه این شرکت از پتانسیل های اتکایی سخن گفت و آن را سبب دلگرمی و تقویت واحدهای فنی این شرکت دانست.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، مسعود قراگوزلو با اشاره به عملکرد مطلوب شرکت بیمه ملت و عبور 148 درصدی از بودجه تعیین شده گفت: نوع تخصص و نوع رشته در پورتفوی بیمه ای بسیار اثرگذار است و ورود به هر رشته تجربه بسیار بالایی را می طلبد.

وی با تاکید بر رشته های بیمه ای مهندسی، نفت، گاز و پتروشیمی بیان کرد: در نفت و گاز در حوزه ساحلی و فراساحلی کارهای ارزنده و بزرگی انجام شده و رشد بسیار خوبی را در شش ماهه نخست سال 99 تجربه کردیم.

سرپرست معاونت فنی بیمه های اموال و مسئولیت بیمه ملت، در بخش دیگری از سخنان خود به حوزه بیمه های کشتی و بدنه کشتی و P&I اشاره کرد و افزود: شرکت بیمه ملت توانست برای چندمین سال پیاپی، پوشش بیمه های یکی از بزرگترین ناوگان های خاورمیانه را به آلبوم افتخارات خود اضافه کند.

وی اهمیت ارائه خدمات به روز برای چنین ناوگانی با ترددهایی در سطح جهانی را برشمرد و اظهار کرد: ارائه چنین خدماتی، خبرگی بسیار بالایی را می طلبد که همکاران بیمه ملت در حوزه های بیمه های باربری و بدنه کشتی، امسال نیز توانستند این افتخار را برای بیمه ملت کسب کنند.

مسعود قراگوزلو در همین خصوص ادامه داد: رشد حدود 240 درصدی در صدور بیمه های کشتی به نسبت شش ماهه ابتدای سال 98 از جمله موفقیت های بیمه ملت در این رشته بیمه ای است که نشان از تحقق 434 درصدی بودجه تعیین شده این رشته در بیمه ملت دارد.

سرپرست معاونت فنی بیمه های اموال و مسئولیت بیمه ملت، در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در بیمه های بدنه خودرو و شخص ثالث، همچون سال های گذشته سعی شده که نگاه اخذ ریسک به هر بهایی را نداشته و در جذب پورتفوهایی که مطلوبیت بیشتر و ریسک پایین تری به همراه دارد، بکوشیم.

وی با تاکید بر اهمیت خُرده فروشی در فروش بیمه نامه گفت: در رشته بیمه های آتش سوزی و مسئولیت نیز رکوردهای بسیار خوبی را کسب کردیم و همواره تلاش می کنیم که شرکت را از ریسک کارکردن فقط با اکانت های بزرگ تا حدودی برهانیم.

مسعود قراگوزلو همچنین با اشاره به صدور نزدیک به 240 میلیارد ریال بیمه نامه در بیمه های مهندسی بیان کرد: بیمه های مهندسی رشد 70 درصدی به نسبت مدت مشابه در سال گذشته را تجربه کرده است که در تحقق بودجه شش ماهه ابتدای سال نیز رشد 168 درصدی را به خود اختصاص داده و با پرداخت مبلغ 6 میلیارد و 700 میلیون ریال، 2.8 درصد خسارت پرداخت کرده است.

وی تمدید مجوز قبولی اتکایی از خارج را جزو دستاوردهای بسیار خوب این شرکت ذکر کرد و افزود: عملکرد بیمه های اتکایی بیمه ملت در صنعت بیمه، زبانزد و شاخص است و بیمه ملت از بهترین پتانسیل های اتکایی برخوردار است که دلگرمی و تقویت واحدهای فنی این شرکت را به همراه دارد.

سرپرست معاونت فنی بیمه های اموال و مسئولیت بیمه ملت، در پایان سخنان خود با اشاره به انتشار اوراق بهادار اتکایی برای اولین بار در صنعت بیمه کشور گفت: با توجه به جدیدبودن این ایده، اجرایی شدن آن مستلزم انجام تشریفات مفصلی در بیمه مرکزی و سازمان بورس و دیگر نهادهای ناظر بود که با درایت مدیرعامل بیمه ملت بخش اعظم این مسیر طی شده است در عین حال بیمه ملت ضمن تحقق بودجه اتکایی خود به میزان 97 میلیاردتومان در شش ماهه ابتدایی سال جاری، ضمن قبـولی از قـرارداد مـازاد خسـارت به راهبری بیمه مرکزی در رشته هواپیما؛ در رشته اتومبیل نیز قرارداد مازاد خسارت را منعقد کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 162
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران