صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521059 تاریخ : 1399/07/20-10:31:08
,17,4,
طوفان دلتا باعث بزرگترین تعطیلی تولید نفت آمریکا در 15سال اخیر شد

با سرعت 110 مایل بر ساعت؛

طوفان دلتا باعث بزرگترین تعطیلی تولید نفت آمریکا در 15سال اخیر شد

طوفان قدرتمند دلتا باعث بزرگترین تعطیلی بخش انرژی آمریکا در خلیج مکزیک در 15 سال اخیر شد. اغلب چاه های دریایی نفت و حدود دو سوم تولید گاز طبیعی این منطقه به علت طوفان تعطیل شدند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از رویترز، طوفان قدرتمند دلتا باعث بزرگترین تعطیلی بخش انرژی آمریکا در خلیج مکزیک در 15 سال اخیر شد. اغلب چاه های دریایی نفت و حدود دو سوم تولید گاز طبیعی این منطقه به علت طوفان تعطیل شدند.

طبق اعلام مرکز ملی طوفان آمریکا، سرعت بادهای طوفان دلتا به 110 مایل در ساعت می رسد و از سمت کامبه سمت لوئیزیانا در حرکت است.

دلتا باعث تعطیلی 1.69 میلیون بشکه در روز از تولید نفت آمریکا شد که این معادل 92 درصد تولید نفت منطقه خلیج مکزیک است. این بیشترین میزان تعطیلی تولید نفت از سال 2005 تا کنون است. در آن سال طوفان کاترینا بیش از 100 چاه نفت دریایی را ویران کرد و تولید نفت این منطقه برای ماه ها مختل شد.

کارگران 281 مورد از تأسیسات نفتی دریایی خلیج مکزیک از منطقه تخلیه شدند و تولیدکنندگان 14 مورد از تأسیسات حفاری سیار را از منطقه خط سیر عبور طوفان خارج کردند.

طبق اعلام مرکز ملی طوفان آمریکا سرعت باد در مرکز این طوفان به 160 مایل در ساعت رسیده است که این نشان از قدرت و بزرگی این طوفان دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران